Gazilerimize Özel Jack Jones İndirimleri Başladı…

Ankara Cepa Alışveriş Merkezi’nde hizmet veren ünlü giyim mağazası Jack Jones, gazilerimize özel vip indirimi uygulamasını başlattı.
Gazilerimize Özel Jack Jones İndirimleri Başladı… Ankara Cepa Alışveriş Merkezinde hizmet veren ve dünya çapında 800 den fazla mağazaya sahip olan Jack Jones, Gazilerimize özel indirim uygulamasını başlattı.

Bildiğiniz gibi Jack Jones markası 18-30 yaş arasında yer alan baylara hizmet vermektedir. Mağazalarında daha çok kot ağırlıklı olmak üzere daha birçok ürün grubuna da sahip olan Jack Jones, Türkiye’de 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Gazilerimize yönelik yapılan VİP İndirimi ile ilgili olarak mağaza müdürü Serdar Metin,

“Vatanımız için canlarını ortaya koyan gazilerimiz için ne yapsak azdır. Mağazamızda Gazilerimize özel, tüm ürün gruplarımızda indirim yapılmış olup, onlar için elimizden gelen her şeyi yapmaya da hazırız” diye açıklama yaptı.

Cepa Jack Jones mağazası’ nda alışveriş yapan gazilerimizden Gazi Ekrem Aktaş ve Gazi Sezer Kartal, tüm gaziler adına mağaza personeline de teşekkürlerini ileterek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Teşekkürler Jack Jones, Teşekkürler Türkiye…

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 24 Mart 2019, 19:17 tarihinde yazdırılmıştır.