Organik Ürün Siparişleriniz Türkiye’nin Her Yerine Gönderiliyor

Organik Ürün Siparişleriniz Türkiye’nin Her Yerine Gönderiliyor

ORGANİK ÜRÜN SİPARİŞLERİNİZ TÜRKİYE’NİN HER YERİNE GÖNDERİLİYOR

 

Gaziantep ilinde doğal ortam ve hijyenik koşullarda , tamamen sağlıklı ve faydalı olarak üretilen; biber ve domates sofralarınıza yine sağlıklı ürünler olarak geri dönüyor. Eşsiz lezzeti ile meşhur İslahiye Pul Biber'e bir telefon kadar yakınsınız.

Türkiye’nin her yerinden siparişlerinizi 444 90 84 no’lu telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Unutmayınız ki gıda şakaya gelmez. Kimyasal işlem görmüş ürün ve mamüller insan sağlığını olumsuz yönde etkileyerek; kalıcı hastalık ya da sorunlar ortaya çıkarmasına sebep olabilir. Tüm bunlardan korunmak amacıyla doğal ve katkısız ürünleri tercih etmekte fayda var. Bu bağlamda doğal ürünleri bulabileceğiniz adreslerden birisi olan Global Market bizlere uygun fiyatlı ve sağlıklı mamülleri ile kollarını açmaktadır. Raf ömürlerini uzatmak,renklendirmek ya da boyut kazandırmak amacıyla katılan hormon ve diğer katkı maddelerinden tamamen uzak, bahçeden tarladan tamamen organik alanlardan toplanmış ürünler ile elde edilen pul biber,domates salçası ve biber salçaları; Gaziantep’in yoğun olarak ilgi gören ürünleri arasındadır.

Hijyen ve naturelliğin ön planda tutularak hazırlandığı pul biber, domates salçası ve biber salçaları oldukça uygun ve avantajlı fiyatlarla Gaziantep’de müşterileriyle buluşuyor.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE ORGANİK ÜRÜNLERDE İNDİRİMLER

Global Market her sene olduğu gibi bu sene de ürünleri müşterilerine sunarken, şehit ve gazi ailelerini unutmayarak örnek bir işletme oluşunun haklı gururunu yaşıyor. Pul biberde indirim sloganı ile başlatmış oldukları bu atılımdan dolayı firmayı kutluyoruz.

Ülkemiz için sayısız bağış ve minnetkarlık sarf ederek, kahramanca şehit ya da gazi olmuş vatandaşlarımıza ve ailelerine olan bağlılığını ve minnetini ifade etmek amacıyla bahsi geçen ürünleri oldukça cazip fiyatlardan müşterilerine sunan Global Market; bu yılda müşterilerini şaşırtmayarak kendine yakışanı yapıyor… Diğer müşterilerine zaten indirimli olarak sunduğu ürünleri; gazi yada şehit yakınlarına daha da indirimli ve avatanjlı olarak sunan firma, sosyal medyada da bu davranışından ötürü gündemden düşmüyor.

 

Hem oldukça kaliteli hemde doğal ürünlere, uygun fiyattan ulaşmanıza imkan tanıyan firma, gün geçtikçe ürün yelpazesi ve müşteri portföyü bakımından gelişirken; mevcutta bulunan müşterilerini de üzmeyerek fiyat-kalite açısından yine zirveye oynuyor. Hali hazır da müşterilerini üzmeyerek, ürünleri daima alışkın oldukları fiyatlardan satışa sunup; beklentiyi maksimum da tutan firma ülkemiz deki saygınlığı ve ticari varlığı ile de gurur kaynağımız halini almıştır.

Gaziantep İslahiye’de yetiştirilen bu tamamen doğal ve katkısız ürünlere, pul biber, biber salçası, köy tarhanası, kuturmalıklar ve daha bir çok ürüne erişmek amacıyla 444 90 84 numaralı iletişim bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Bir telefon ile ürünlere kapınıza kadar getirerek sahip olabilirsiniz. Üstelik 10 kg ve üzeri siparişlerde kargo bedeli dahi ödemeyeceksiniz…

Firmayı nazik davranışından ötürü kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 17 Ocak 2021, 02:33 tarihinde yazdırılmıştır.