Isparta Şubesi Ziyaret Edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, Isparta Şubesi Başkanı Musa İREZ ve yönetimini makamında ziyaret etti.
Isparta Şubesi Ziyaret Edildi

Mevcut II. Başkan Gazi Emin PINAR'ın da orada olduğunu ileten MERCAN; "Yakın ilgisi ve misafirperverliği nedeni ile başta şube Başkanı Musa İREZ olmak üzere, II. Başkan Emin PINAR ve orada hazır bulunan kardeşlerime sonsuz teşekkür ederiz."dedi.

 

Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN göreve gelmeleri halinde yapacakları icraatlar ve gerçekleştirecekleri projelerle ilgili bilgi vererek, hazırlanan seçim kitapçığından teslim etti. 

Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkarı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 17 Ocak 2021, 03:36 tarihinde yazdırılmıştır.