Antalya Şubesi Ziyaret edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, Antalya Şubesi Başkanı Ali KUŞ ve yönetimini ziyaret etti.
Antalya Şubesi Ziyaret edildi Dün Akşam gece Antalya’ya gelen Hüdaverdi MERCAN ve ekibini sehitgazihaber.com sitesi yazarı Gazi Aşkın POLAT karşılayarak sürpriz yaptı, daha sonra bu sabah ziyaret gerçekleşti.

 

Antalya Şube Ziyaret edildi. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, Antalya Şubesi Başkanı Ali KUŞ ve yönetimini ziyaret etti.

Aynı zamanda Muratpaşa Belediyesi Meclis üyesi olan Başkan yoğun temposu ve toplantıları nedeni ile makamında ziyaret edildi. Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN; "Başarılı ve özverili bir şekilde Şehit aileleri ve Gazilere hizmeti şiar edinen Başkan Ali KUŞ ve ekibinin çalışmaları her türlü taktirin üzerindedir."dedi.

Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN, göreve gelinmesi halinde gerçekleştirilecek projeler ile hedefleri anlatarak hazırlanan seçim kitapçığından teslim etti. MERCAN Şehit aileleri ve Gazilere hizmet yolunda Genel Merkez olarak yapılabilecek ne varsa Şubelerin emrinde hareket edeceklerini söyledi.

 

Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkârı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret temennilerle son buldu. Daha sonra Gazi Aşkın POLAT Hüdaverdi MERCAN ve diğer şubelere gitmek üzere Antalya’dan uğurladı

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 17 Ekim 2019, 04:41 tarihinde yazdırılmıştır.