Hüdaverdi MERCAN'IN 23 Nisan Kutlama Mesajı

Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN'ın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlama mesajını sizler için yayınlıyoruz
Hüdaverdi MERCAN'IN 23 Nisan Kutlama Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 95. yıldönümünü hep birlikte, büyük bir coşku ile kutluyoruz.  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı 23 Nisan gününü, Milli Egemenliğimizin yanı sıra Ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına bir bayram olarak armağan ederek, ülkemizin geleceği olan çocuklara verdiği değeri ve duyduğu güveni ve Dünya Barışına verdiği önemi göstermiştir.

 

 

Bu övünç ve gurur dolu günümüzde; Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Silah arkadaşlarını, (Kur-an, Vatan, Bayrak, vb.) kutsal Milli, Manevi değerlerimiz için canlarını seve seve feda eden tüm Şehitlerimizi, ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun.

Şiddetten ve savaştan temizlenmiş bir dünyayı yüreklerindeki sevgi tomurcukları ile yeşertecek olan çocuklarımızın yetiştirilmesi noktasında, hepimize düşen sorumluluğun bilinci ile sevgili çocuklarımızın ve tüm Şehit yetimlerimizin, Gazilerimizin evlatlarının ve camiamızın evlatlarının 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. 

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 17 Ocak 2021, 03:40 tarihinde yazdırılmıştır.