Bursa Şubesi Ziyaret Edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, Bursa Şubesi Başkanı Selami SOYLU ve yönetimini makamında ziyaret etti.
Bursa Şubesi Ziyaret Edildi

Genel Başkan adayı Gazi Hüdaverdi MERCAN yaptığı açıklamada başta Bursa Şube Başkanı olmak üzere, tüm yönetiminin davaya bakışı ve duruşunu taktir ediyoruz dedi. Genel merkez seçimleri ile ilgili hazırlanan seçim kitapçığından Bursa Şube Başkanlığına da ileten MERCAN; "en ufak sorunlarında dahi arkalarında duracak ve gece gündüz Şehit aileleri ve Gaziler için çalışacak bir Genel Merkezi belirlemek bu seçimde sizin elinizde" dedi.

 

Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkarı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 17 Ocak 2021, 03:01 tarihinde yazdırılmıştır.