İstanbul Anadolu Yakası Şubesi Ziyaret Edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, İstanbul Anadolu Şubesi Başkanı Oktay KAYA ve yönetimini makamında ziyaret etti.
İstanbul Anadolu Yakası Şubesi Ziyaret Edildi Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN göreve gelindiğinde gerçekleştirilecek proje ve hedeflerle ilgili şube başkanlığında açıklamalarda bulundu. Hazırlanan seçim kitapçığından teslim eden MERCAN yaptığı açıklamada; "Oktay Başkan, duruşu, çalışmaları, içtenlik ve samimiyeti ile bizim yanımızda her zaman farklı bir yere sahip olmuştur. Kendisi yaşam çizgisinde her zaman doğrunun yanında bir duruş sergilemiştir. Mayıs seçimlerinde de her zaman olduğu gibi yine doğrunun yanında olacağına inancımız tamdır."dedi.

 

Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkarı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: http://www.gazihaber.com/haber/27604/istanbul-anadolu-yakasi-subesi-ziyaret-edildi.html

 

 

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 29 Kasım 2020, 16:43 tarihinde yazdırılmıştır.