Düzce Şubesi Ziyaret Edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, Düzce Şube Başkanı Ayhan METİN ve yönetimini makamında ziyaret etti.
Düzce Şubesi Ziyaret Edildi

Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN, şube Başkanı ve yönetimine hazırlanan seçim beyannamesi kitapçığından vererek, göreve gelindiğinde gerçekleştirilecek proje ve hedeflerle ilgili bilgi verdi. Şube Başkanı Sn. Ayhan METİN'in duruşu ve hassasiyetlerin dile getirilmesi çerçevesinde basına yansıyan açıklamalarını yakından takip ettiğini belirten MERCAN, özverili çalışmalarından dolayı şube başkanına teşekkür dileklerini iletti.

 

Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkarı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

 

Kaynak: http://www.gazihaber.com/haber/26146/duzce-subesi-ziyaret-edildi.html

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 22 Ekim 2020, 02:50 tarihinde yazdırılmıştır.