Malul Sayılmayan Gaziler Genel Başkanı'nı Seçti

Malul sayılmayan gaziler sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği'nin 1. Olağan genel kurulu bu gün gerçekleştirildi.
Malul Sayılmayan Gaziler Genel Başkanı'nı Seçti
Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne  Genel Başkan Olarak Seçilen Mesut Kılıçaslan yaptığı açıklama'da şu sözlerine yer verdi.
 
18.04.2015 tarihinde birincisi gerçekleştirilen Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulumuzun Derneğimize yakışan bir kalitede ve sorunsuz geçmesinde emeği olan siz değerli üyelerimize en içten teşekkürlerimi sunarım.
 
Düzenlemiş olduğumuz Olağan Genel Kurul Toplantısı dahilinde yapılan seçimle şahsımı, siz değerli üyelerimizin oylarıyla genel başkanlığa layık gördüğünüz için ayrıca teşekkür ederim.
 
Gazilik onurumuzu alma amacının gerçekleştirilebilmesi için, yapılması gerekenlere ve yapılma usullerine karar verirken, oluşturulacak komisyonlarda görev yapmayı kabul eden üyelerimizin değerli fikirleri ve tecrübeleri bizler için her zaman yol gösterici olacaktır.
 
Gelecek günlerin, siz değerli üyelerimize, mutluluk, sağlık ve huzur dolu günler getirmesi dileklerim ile, en içten teşekkürlerimi bir kez daha iletmek isterim.
 
http://www.sehitgazihaber.com adresinden 29 Kasım 2020, 15:36 tarihinde yazdırılmıştır.