Mümine Ersin'den 10 Nisan Polis bayramı Mesajı

10 Nisan Polis bayramı münasebetiyle Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği yönetim kurulu başkanı Mümine Ersin basın açıklaması yayınladı.
Mümine Ersin'den 10 Nisan Polis bayramı Mesajı

"Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ünkurduğu demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne, milletimize yönelecek  şer odaklarının saldırılarını önleyen ve her karışı şehitlerimizin kanları ile sulanmış bu cennet vatan toprakları üzerinde milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşamasını temin eden polis teşkilatımızın 170. kuruluş yılı nedeniyle, her kademede görev yapan emniyet mensuplarımızı kutluyorum.

10 Nisan, Polis Günü Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletimizin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.
 Bu duygu ve düşüncelerle; emniyet teşkilatımızın 170. kuruluş yıldönümü vesilesiyle görevlerini ifa ederken Şehitlik mertebesine erişmiş olan polislerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyor,Gazilik onuruna erişen polislerimizi,teşkilatın emekli olmuş personelini, ilçemizin ve vatanımızın her köşesinde görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr mensuplarını  saygıyla  selamlarken, aile fertleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.                                                                           

            

                                                                           Mümine ERSİN                                                                                                                                    Yön. Kur.Baş.

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 29 Kasım 2020, 16:24 tarihinde yazdırılmıştır.