Şehit Aileleri ve Gazilere Ücretsiz Avukat Projesi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan adayı Gazi Hüdaverdi MERCAN Şehit aileleri ve Gazilerle ilgili ilk projesini açıkladı.
Şehit Aileleri ve Gazilere Ücretsiz Avukat Projesi

Tüm Üyelere Ücretsiz Avukat Hizmeti Verilecek.

Göreve geldiğimizde Genel merkez olarak Türkiye çapında bütün Şubelerin ve Ailelerin, Gaziler ile Harp ve Vazife Malullerinin haklarını kullanımı ile açacakları maddi ve manevi tazminat davalarında ücretsiz avukat desteği sağlayacağız.
 
Karşılaştıkları Hukuki sorunlarda Genel Merkezin sağlayacağı ücretsiz avukat hizmetinden istifade ederek yararlanabileceklerdir. Bütün dernek üyelerinin hakların kullanımında karşılaştıkları sorunlar ile açacakları maddi ve manevi tazminat davalarında ücretsiz avukat desteği sağlanacaktır.
 
Sadece dernek üyesi tarafından avukatımıza vekâlet verilecek ve mahkeme harcı gibi zorunlu masraflar dernek üyesi tarafından karşılanacak, bunun dışında hiçbir avukatlık ücreti talep edilmeyecek ve ödenmeyecektir.
 
Hukuki sorunlarda Genel Merkez avukatından telefon ile ya da mail ile ön bilgi alınabilecek, üyeler tarafından açılacak davalarda ücretsiz avukat desteği alınacaktır.
http://www.sehitgazihaber.com adresinden 18 Eylül 2019, 00:50 tarihinde yazdırılmıştır.