Seçime kadar destek mesajı verebilirsiniz

Değerli arkadaşlar, bildiğiniz üzere en son gerçekleşen İstanbul ve Ankara şubesi seçimlerinden sonra Mayıs 2015 seçimlerini kaybedeceğini adı gibi bilen Genel Merkez yönetimi ile ilgili son günlerde malum sitede destek mesajları veren değerli şube başkanı ve yönetimlerini lütfen eleştirmeyiniz. Biliniz ki, hepsi birbirinden kalender o insanlar zamanı geldiğinde ne yapacaklarına ve nereye oy kullanacaklarına vicdanlarının sesini dinleyerek karar vereceklerdir.
Seçime kadar destek mesajı verebilirsiniz

DESTEKLİYORUM DEMEK, OY VERECEĞİM DEMEK DEĞİLDİR!

 

Bu kapsamda, tüm Şube Başkanlıklarına seslenmek istiyoruz. Malum sitede Bazı şube Başkanlıklarının Genel Merkeze açık destek mesajı haberleri yayımlandı diye bizim yanımızdaki değeriniz eksilmez. Hatta en akıllıca hareketi yaptığınız için sizi takdir de ediyoruz. 

 

Bunun yanında hiç destek mesajı vermeyen şubeler de Genel Merkezi destekliyorum diye haber yaptırabilirler.Varsın Mayıs 2015 seçimine kadar Genel Merkez yönetimi kendisini bu haberlerle mutlu etsin. Seçime kadar geçecek süre zarfında kısır tartışmalara girmek yerine bu şekilde bir strateji izlemek en doğru hareket tarzı olacaktır.

 

Varsın sizi Genel Merkeze destek oluyor bilsinler... Bir de olaya şu boyutu ile yaklaşın. Bakın eğer Genel Merkez yönetimi Mayıs 2015 seçimlerinde değişmezse, hakkı ile yapmadıkları görevleri dolayısıyla Şehit yetiminin vebalini almaya devam edecekler. Bu yönetim değişikliği ile onların daha fazla günah almalarını önlemiş olacağız. Yani bizim mevcut dernek yönetimine muhalefet etmemiz aslında onların iyiliği için. Bizden daha iyi destekçi olmaz emin olun... Bu anlamda biz de Genel Merkezi destekliyoruz...

 

Seçimden tam 1 hafta önce Gazihaber.com'da Şube başkanlıklarının Genel Başkan Adayı Gazi Hüdaverdi MERCAN ve ekibine destek mesajı haberlerini yayımlayacağımız günleri iple çekiyoruz. O gün o haberleri yaptığımızda da Genel Merkez yönetiminde aynı sevinci ve gülümsemeyi görmek istiyorum. 

 

Sonuç olarak, Genel Merkeze destek mesajı yayımlayan ya da bundan sonra yayımlayacak olan şube başkanlıkları ve yönetimlerini lütfen eleştirmeyelim ve ön yargıya kapılmayalım. Filmin sonunu bekleyin... Kimin nereye oy vereceğini Mayıs 2015 seçimlerinde hep beraber göreceğiz.

 

Allah sabredenlerle beraberdir. 

 

Saygılarımla.

 

                                                                                      Hamit YILDIZ

                                                                                      Gazi J. Yzb.

                                                                                      Gazihaber.com

 
Kaynak: http://www.gazihaber.com/haber/5741/secime-kadar-destek-mesaji-verebilirsiniz.html

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 17 Ocak 2021, 03:00 tarihinde yazdırılmıştır.