Elini Vicdanına Koy Ey Zeki Dilmen Abi!

Sehitgazihaber.com Genel Yayın Yönetmeni Malul Gazi Sn. İbrahim LALE'nin geçtiğimiz aylarda teslim ettiği talep dosyasında sözde terörle mücadele kanunu kapsamı dışındaki ordu vazife malullerini düşünmediğinden hareketle acımasızca eleştiren Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi, farklı mecralarda kardeşimizi eleştirmeye devam etmiş. Bu noktada abimize bir çift söz söylemek boynumuzun borcu oldu...
Elini Vicdanına Koy Ey Zeki Dilmen Abi!

Gazi İbrahim LALE'yi farklı platformlarda eleştirmeden önce onun bu zamana kadar yaptığı çalışmaları ve karşılıksız hizmetleri elini vicdanına koyarak hatırla ! Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi... 

 

 

Sehitgazihaber.com ile Gazihaber.com sitesini ilk açtığımız günden bu yana bırakın Ordu Vazife Malullerini, Kıbrıs Gazilerinin de haklarını alabilmeleri için elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Hatta terör mağdurlarının dahi birçok sorununu dile getirmedik mi? Bu zamana kadar emek vermiş, adeta gecesini gündüzüne katarak Şehit aileleri ve Gaziler için çalışmış kişilere iki satır yazı ile zarar vereceğini mi sanıyorsun Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi?

 

Ne ben ne de Gazi İbrahim LALE asla bundan sonra dernekçilikte yokuz, meydan sizin dememize rağmen, halen neyin peşindesin Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi?

 

Açlık grevi kararı alınmasından sonra Gazimiz Sn. İbrahim LALE'nin 10.11.2012 tarihinde  Sky Türk 360 Kanalında yapmış olduğu aşağıdaki videoda yer alan konuşmayı zahmet edip izler misin Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi!

 

İzlediğinde net olarak göreceksin ki, Gazimizin istediği talepler içerisinde en başta gelen Şehit yetimlerinin iş hakkında yaşadıkları sorunu çözebilmek ile terörle mücadele kanunu dışında yer alan harp ve vazife malullerine iş hakkı ve faizsiz konut kredisi haklarının verilmesini istemek olmuştur. Bugün Gazimizi terörle mücadele kapsamı dışındaki Görev Gazilerinin haklarını savunmadığından hareketle yerden yere vurmak isteyen zatıhalleriniz bu konuda ne düşünüyor acaba Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi...? Bu kul hakkı değil mi? Günah değil mi? 

 

Malul Gazi İbrahim LALE'nin zamanında dernek genel merkezi yönetiminde olmasını en çok isteyen bendim. Bundan hareketle, beni kastederek bak sizin anlayışınız bu diyormuşsun!

 

Allah'tan kork Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi!!! 

 

Hamit YILDIZ kim için veya ne zaman ayrım yaptı? 

 

Herkesin sorunlarını dile getirmedi mi? Ayrıca Gazi İbrahim LALE'nin üyelikten atılmasını bile hoş karşılar olmuşsun. O zaman mevcut genel merkez yönetimi ile bu konuda mutabık birisi olarak dilersen mayıs ayında mevcut genel merkez yönetim listesinden aday ol, sana da bu yakışır...

 

Eğer zerre kadar vicdanın varsa bırak bu söylemleri, al projelerini eline git ne yapıyorsan yap... Dernek mi kuruyorsun, dernek yönetimine mi aday oluyorsun... 

 

Bizleri bu tür kısır tartışmalara çekme Allah rızası için... 

 

Bizim de sabrımızın bir sınırı var. Sessiz kalmamız, sen ve senin gibi düşünenlere hukuka uygun şekilde kalemimiz ile karşılık vermememiz haksız olduğumuzdan değildir. Adabımızdan ve asaletimizdendir bunu bil olur mu?

 

Git kimin yönetiminde dernek görevi alacaksan al ama, lütfen bizi eleştirerek ya da karalama kampanyaları yürüterek bir yerlere gelmeye çalışma! 

 

Biz zaten dernekçilikte bundan sonra yokuz! Senin karalama kampanyalarının etkisi ile bizi kötüleyecek kardeşlerimiz, ya da bizi hakir görecek olanlar varsın görsünler. 

 

Biz yaptıklarımızın karşılığını kuldan değil, Allah'tan bekleyenlerdeniz. 

 

İyilik yap denize at balık bilmezse halık bilir... 

 

Anlatabildim mi değerli Görev Gazisi Zeki DİLMEN abi...

 

 

Kaynak: http://www.gazihaber.com/kose-yazisi/824/elini-vicdanina-koy-ey-zeki-dilmen-abi.html

 

http://www.sehitgazihaber.com adresinden 22 Ekim 2020, 03:29 tarihinde yazdırılmıştır.