Bu yazı 08 Ocak 2013, Salı 23:25:00 tarihinde eklendi. 5237 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İbrahim LALE - Köşe Yazısı


Abdullah Öcalan'ı Bize Verin

Yıllardır bitmeyen acılım zırvası artık bizler, de bıkkınlık yaratmıştır. Her önüne gelenin hiçbir şey bilmeden açıklama yapmaları ve sürekli acılım zırvasının bizlere dayatılmasından usandık.
Abdullah Öcalan'ı Bize Verin

 

Kimleri çok dindardı kimileri hacı olacak adamdı diye ağlayarak bizlere 40 bin kişinin katilini sempatik hala getirmesi işin ne kadar iğrençleştiğinin bir parçasıdır. Bizler 20 li yaşlarımızda Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için çanlarımızı ortaya koymuş insanlarız. Bugün gelinen durum artık amacını aşamaya başlamıştır. Karşımızdaki katilleri suçsuz masum insanlar gibi gösterilmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
Bizler bunu kabul etmiyoruz hangi elverişli durum bizlere sunulursa sunulsun elimizin tersi ile iterek Önce VATAN demesini bilmiş bir milletin evlatlarıyız. 
 
 
 
 
Bugünkü açıklamalarda silah bırakılacak, örgüt elebaşları yurt dışında yaşacak gibi bir dizi açıklamalar yapılmakta o katiller bunları kabul eder iken karşılığında ne vaat edilmiştir. Bunları açıklamalarını istiyoruz.
 
 
 
 
Uzun lafın kısası sizde bebek katilinin cezasını verecek cesaret yoksa getirin bize teslim edin gereğini biz yaparız.
Bu günkü ortamı destekleyen kişiler kendi adına konuşma yapsın Şehit Aileleri ve Gazilerin adına açıklamalarda bulunmasın bizler kendi duygu ve düşüncelerimizi açıkça beyan edebilecek insanlarız.
 
 
 
      Saygılarımla 
Gazi İbrahim LALE
 
Yazdır Paylaş
Diğer İbrahim LALE Yazıları
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım