Bu yazı 24 Ekim 2012, Çarşamba 17:31:14 tarihinde eklendi. 2055 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Savaş Yücel - Köşe Yazısı


O SİTEYİ TEKRAR A Ç A C A K S I N !

O SİTEYİ TEKRAR  A  Ç  A  C  A  K  S  I  N !

 

Bir sabah uyanıpta şaşkınlık içinde, müdavimi olduğun ve emek vermeye çalıştığın bir olgunun, dağıldığını ya da kapatıldığını görmek hoş bir durum olmasa gerek.

 

Umut beslersin, yetiştirirsin, sularsın büyütürsün. Her gün üstüne sıcak bir anı, gülümseme ilave edersin. Kimse farkında değildir ve fark etsin istemezsin.

 

Zamanı gelir büyüdükçe paylaşmak istersin. Büyüyordur çünkü, içini dolduruyordur. Paylaşmazsan çatlarsın.

 

Ve paylaşır tüm kamuoyuna mal edersin. Artık o, senin değildir. Herkesindir, tüm camianındır.

 

Bazen sıkıntılı zamanların, bazen çözüm bulamadığın anların, bazen iyi bazen kötü aldığın eleştiri ve yorumların olur. Ama hiçbir şey seni yolundan döndürmemeli, üzmemelidir.

 

Aksine daha çok çalışarak, farklı heyecanlarla sorunların üzerine gitmek zorundasındır. İpsize sapsıza kendini güldürtme lüksün yoktur.

 

Evet, HAMİT KARDEŞİM sen de insansın. Seninde moral bozuklukların, gönül kırıklıkların ve çaresiz olduğun anlar olabilir ve olacaktır da.

 

Ama bu saatten sonra, sana ait olmayan ve camiaya mal olmuş bu güzide siteyi kapatma lüksün yoktur. Bu site artık senin değil, tüm camianındır. Unutma; "Pireye kızarak yorgan yakılmaz."

 

Sen sadece kurucusu olarak siteyi yönetir, bu siteye ve içinde olduğun camiaya hizmet edersin. Ama tüm camianın sorunlarını, sıkıntılarını, paylaşımlarını ve devletle olan kapısını ve camianın birbirine açılan penceresini kapatamazsın.

 

Ve seni tanıyan, sana inanan bir büyüğün olarak, bayram dinlenmesinde kafanı toplayıp, tekrar görevinin başına geçeceğine ve dostu - düşmanı arkamızdan güldürmeyeceğine adım kadar inanıyorum.

 

O SİTEYİ TEKRAR  A  Ç  A  C  A  K  S  I  N ! Hamit Kardeş.

 

Siteyi açmak ve elbirliğiyle camianın sorunlarını çözmek yarışına devam etmek zorundasın. Bizlerde elden geldiğince, sana destek vererek yanında olacağız.

 

Bazen olaylara kulak tıkayacaksın, "İt ürür kervan yürür" diyeceksin. Bu güne kadar hiçbir derneğin, oluşumun ve STK'nın yapamadıklarını yaptıktan sonra, üç beş çapsıza kızıp böyle çekilemezsin.

 

BEN DE HERKES GİBİ HAKKIMI HELAL ETMEM SANA...

 

Bir ağabey olarak ve samimi hukukumuza dayanarak, bu camia adına sana hem rica hem emir ediyorum.

 

İster ağabey ricası, ister camia emri say. Bayram dönüşü siteyi açıp bu kutsal görevine döneceksin, yoksa bu kadar insanın gönül kırıklığını ve vebalini taşırsın.

 

Ben, bir ağabey olarak döneceğine inanıyor ve buradan HAMİT YILDIZ VE GAZİ HABER SİTESİ tekrar aramıza dönecek diyorum.        

 

Bu yazı vesilesiyle aynı zamanda, tüm camiamızın mübarek Kurban Bayramını ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Saygı ve sevgilerimle...

 

Savaş YÜCEL...

Yazdır Paylaş
Diğer Savaş Yücel Yazıları
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım