Bu yazı 08 Eylül 2012, Cumartesi 00:56:00 tarihinde eklendi. 2101 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İbrahim LALE - Köşe Yazısı


Sabrımı Zorlamayın

Birilerinin camiamıza hizmet için hazırladığım haber sitemle ilgili kendisine ait olduğunu beyan ettiğine dair duyumlar almama İstinaden Şahsım Olarak Çok Üzüldüm. Site Yapımından hizmet aşamasına kadar tüm detaylarla kendim ilgilendim.
Sabrımı Zorlamayın

 

Şahsımın istediği ise güzel şeyler olsun, Bilgi Paylaşımlarımız Olsun, Birbirimizden Kopmayalım, Şehit Ailelerimiz Gazilerimiz gerçeklerden Haberdar Olsun şeklindeydi. Bu Siteyi Kurmak Kolay Olmadı. Tek başıma mücadele vererek iyi niyet vizyonunda mücadele sergilediğimi camiamızın bunun yanında bize gönül verenlerin anlamasını isterim. Haber sitelerimizi kurmak yüceltmek için desteğini beklediklerimizin oraya haber gönderme, buraya haber gönderme söylemleriyle hareket etmesi son derece üzücü olduğu gibi bu camiaya hizmetten ziyade birilerinin kendi çıkarlarını doyurma gayretleri içerisinde hareket ettiğinin göstergesi anlamına gelmiyor mu? Ben bu siteyi kurmuşsam haber akışını da sağlama yetkisine sahibim, bu böyle bilinmeli. İstediğimiz gibi haber yapmıyor, talimat ver oraya haber gönderemesinler son derece bu yaklaşımlar baskı içerdiği gibi asla şahsımın boynunu büktüremez. 

Kendi İmkânlarım Dâhilinde Sitenin Kurulmuş Olduğunu, birisinin çıkıpta bu site benim diyerek sağda solda konuşma yapmasını son derece yadırgadığımı ifade etmek isterim. 

Bizi baskıyla sindirmek isteyenlere tek cevabım: Yapmayın boşu boşuna kırgınlık yaratırsınız, gözümüzü yumup ağzımızı açarsak vay halinize dememin yerinde olacağına inanıyorum. Eğer böyle davranışlar devam ederse açık isim vererek açıklamalarımı sertleştirmekten kaçınmayacağımın bilinmesini isterim. 

www.sehitgazihaber.com Sitesi bizimdir. Gazilerimizin Şehit Ailelerimizindir. Herhangi birisinin değildir. Bu konuda rahatsız olduğumu takipçilerime yaptığım açıklamamla duyurmak istedim.

    Saygılarımla

Gazi – İbrahim LALE

Yazdır Paylaş
Diğer İbrahim LALE Yazıları
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım