Bu yazı 30 Kasım 2014, Pazar 21:52:06 tarihinde eklendi. 1228 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Önder Çelik - Köşe Yazısı


Güneş Balçıkla Sıvanmaz!

...Davamızda her kim nerede ve nasıl olursa olsun, menfur saldırılara karşı maruz kalmışsa ona koşmak, el atmak, sırtımızda taşımak ve davamıza sahip çıkmaktan da erinmeyiz. Bu ve buna benzer endişelerle atılan iftiralar sahibine aittir. BİZ İYİ GÜNÜ DE SAHİPLENİR, KÖTÜ GÜNÜ DE SAHİPLENİRİZ...
Güneş Balçıkla Sıvanmaz!

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği, Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya beyefendi ve ekibini, bırakın üyeleri karşısında küçük ďüşurmeyi hiç bir şekilde kendisiyle herhangi bir husumetimiz, ortak paylaşım ve ortamımız yoktur.

 

Bizi sadece GAZİ olmamiz nedeniyle bize dışarıdan yapılan her türlü saldırılarda aynı safa getirir... Ben Gazi Önder ÇELİK ve diğer dava arkadaşlarımızla  beraber kim ve hangi sıfatta olursak olalım, camia için kefen giyerek elimizden gelen bütün hizmeti yapmaya çalışıyoruz. Bundan ne gocunuruz ne de korkarız, ne de ürkeriz... Evelallah hiç kimseden korkumuz yoktur. İstanbul'daki yapilacak 1 no'lu şube seçimlerinde yönetime aday olduğumuz için son günlerde tarafımıza haksız ithamlar ve iftiralar atılmaktadır.

 

Biz daha temsile gelmeden  kimleri tedirgin ettiğimize bakmıyoruz.. Hele hele FIRSATÇILIK asla yapmıyoruz. Resimlerle de işin şov yönüne bakmıyoruz ki şovenist olalım..

 

Bizi bilenler bilir. Alt yapımızı sorgulayanlar, sizleri de bilenler  biliyordur. Bilmeyenleri de tanImaya davet ediyoruz. Gönlümüz ve kapımız herkese açık. Biz İstanbul'un bir ucundan diger ucuna kadar varız. İnsallah 1 mart 2015 tarihinde yapılacak istanbul 1 nolu şube seçimlerinde yönetime gelirsek, onun şubesindendi aman bize ne, bunun şubesindendi aman bize ne gibi yalnızca kendi üyelerini ve olayları sahiplenme anlayışını yapmayarak tümİstanbul'daki Şehit aileleri ve Gazileri kucaklayan bir vizyon sergileyeceğiz.

 

Devletimizin mülki ve idari amirleriyle ve genel merkezimizle ve anlık güncel paylaşımlarla her noktada var olacağız. Sorun üretmek yerine, çözüm üretmek için çalışıyoruz ve çalışacağız... Bugün kendini yalnız ve terkedilmiş hisseden bütün üyelerimizle inşallah hastalıkta, sağlıkta, iyi günde ve kötü günde bir arada olacağiz.

 

Son olarak ben kendim ANKARA'da tedavideyken 2 gün önce Gazimiz sayın Şükrü PEHLİVANLAR'a yapılan menfur saldırıyı anında duyup orada bulunan arkadaşlarımla ve Gazi haber.com Genel Yayın Yönetmeni Sn. Hamit YILDIZ'la koordinede bulunup olayı anında bütün camiaya duyurduk. Burada kimsenin kimseyi suçlamaya hakkı yoktur. Biz kan üzerinden istismarla beslenmedik. Davamızda her kim nerede ve nasıl olursa olsun, menfur saldırılara karşı maruz kalmışsa ona koşmak, el atmak, sırtımızda taşımak ve davamıza sahip çıkmaktan da erinmeyiz. Bu ve buna benzer endişelerle atılan iftiralar sahibine aittir. BİZ İYİ GÜNÜ DE SAHİPLENİR, KÖTÜ GÜNÜ DE SAHİPLENİRİZ...

 

                                                                                    Önder ÇELİK                   

                                                                                  Gazi J. Uzm. Çvş.

 

Yazdır Paylaş
Diğer Önder Çelik Yazıları
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım