Bu yazı 23 Kasım 2014, Pazar 14:16:00 tarihinde eklendi. 1338 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Önder Çelik - Köşe Yazısı


İstanbul'daki Saygıdeğer Dernek Üyelerimiz; Güç Sizde!

...Baş olmak için değil, gece gündüz sizlerin hizmetinde bir yönetim hayaliyle yola çıktık ve desteğinizi bekliyoruz...
İstanbul'daki Saygıdeğer Dernek Üyelerimiz; Güç Sizde!

Sayın Hamit YILDIZ, insan özelliklerini ve taşıdığımız Gazilik ünvanını ve onurumuzun temsilcileri olarak ANKARA'da yakinen tanışma fırsatı bulduk.

Gördük ki değerli Gazimiz sayın Hüdaverdi MERCAN başta olmak üzere şahsınız ve ekibiniz camiamızın sesi, nefesi, sönmeyen ateşi ve meşalesisiniz…

Bu tanışmada şahsım adına ve İstanbul ekibi arkadaşlar adına gayet olumlu ve güzel düşünceler ile ayrıldık. Gördük ki bizler cennet vatanımız da hep beraber büyük bir gücün kıvılcımlarıyız...

Genel başkan adayımız sayın Hüdaverdi kardeşim olsun, siz olun, çok büyük güç olarak geliyoruz. Çelikleşmiş duruşumuz dosta güven, düşmana korku vermeye başkent Ankara’da yetti…

 

* * *

 

Kutlu davamızda camiamızın fedakar ve cefakar adsız neferleri olarak, şimdi daha hızlı  bir azimle, güçlü ve onurlu yarınlara inşallah camia adına güzel ve anlamlı projelerle, genç ve dinamik, donanımlı ve bilgi sahibi dava arkadaşlarımızla sonuna kadar VARIZ!

 

* * *

 

İSTANBUL'daki saygıdeğer dernek üyelerimiz,

Bizler de bu ULUÇINAR davamızın İstanbul’daki dalı ve kolu olarak inşallah İstanbul şubeye bağlı bütün üyelerimizin bizlere tam destek verecekleri inancıyla yapacağımız hizmetlerin şimdiden heyecanını yaşıyoruz. Biz İstanbul'un Şehit aileleri ve Gazilerimizin üye olduğu İstanbul'un TÜRKİYE için ne kadar önemli olduğunu Ankara’dan bakınca daha iyi anladık.İstanbul demek, kısaca TÜRKİYE demek.

 

* * *

 

 

 

Türkiyenin dört bir tarafındaki Şehit yakını ve Gazilerimizden GAZİ HABER sitesi aracılığıyla bizlere ulaşmalarını, destek vermelerini 1 mart 2015 tarihinde yapılacak İstanbul Şube seçiminde15 yıldır sadece oturan, Tabelasına bile sahip çıkamayan mevcut yönetimí gönderip, iş üreten, çalışan, İstanbul'da camiaya çok hizmetler katacak olan başkan adayı olan Gazi Önder ÇELİK ve arkadaşlarını desteklemelerini bekliyoruz.

GÜÇLÜYÜZ, HAZIRIZ, VARIZ...

Baş olmak için değil, gece gündüz sizlerin hizmetinde bir yönetim hayaliyle yola çıktık ve desteğinizi bekliyoruz. Aşağıdaki irtibat numaralarından dilediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

 

Önder ÇELİK

Malul Gazi J.uzm Çvş

 

İrt. No: 0 506 593 71 15

Yazdır Paylaş
Diğer Önder Çelik Yazıları
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım