Bu yazı 22 Ocak 2013, Salı 22:02:37 tarihinde eklendi. 1425 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hüseyin Hüsnü Çınar - Köşe Yazısı


Yalanlar ve gerçekler

Bölücü başı ile görüşmeler devam ediyor.
Yalanlar ve gerçekler

Yapılan açıklamalara göre bu görüşmeler yeni değilmiş süregelenmiş… Önceleri gizli yapılan ve deşifre olunca şiddetle inkar edilen “PKK ile müzakere” aleniyet kazanmıştır.

 

 

 

45bin vatandaşımızın ölümüne sebep olan bölücü hain örgütün lideri, bebek katili Apo muhatap alınmakta ve alenen görüşülmektedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği bu şekilde belirlenmeye çalışılmaktadır.

 

 

 

Yapılan görüşmelerde kamuoyuna verilen bilgiye göre, Öcalan’ın artık ayrılıktan ve federasyondan vazgeçtiği, güya kendisi için de herhangi bir talepte bulunmadığı belirtilmektedir.

 

 

 

Bu söylenenlerin ne derece doğru olduğunu zaman bize mutlaka gösterecektir.

 

 

 

BDP yetkilileri de yaptıkları açıklamalarda aynı şeyleri tekrarlamakta, “bizim Türk Devleti ile Bayrak ile sorunumuz yok, ayrılık istemiyoruz, barıştan yanayız” demektedirler…

 

 

 

Söylemler böyle iken gerçekler nedir bakalım; Öcalan ile görüşmeler aleniyet kazandığından günümüze kadar, bir Uzman Çavuşumuz ile bir Polisimiz PKK tarafından şehit edilmiştir.

 

 

 

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.

 

 

 

Tetiği çekenleri, destekleyenleri ve uzantılarını da lanetliyorum. Yine BDP’liler bu güne kadar yaptıkları her toplantı ve gösteride sözde bayraklarını göstermekten geri durmadılar durmuyorlar.

 

 

 

Fransa’da öldürülen PKK’lı kadınların tabutları yine bu sözde bayraklara sarıldı. Daha da ilginç olanı tabutlar Diyarbakır’a getirildiğinde AKP Milletvekili Galip ENSARİOĞLU’nun hastanesinde muhafaza edildi.

 

 

 

Cenazeler bu hastanede olduğu sürece hastanenin gönderinde bulunan Türk Bayrağı indirilerek yerine sözde PKK bayrağı çekildi ve bunu TV’lerde hep birlikte izledik. Ertesi gün cenazeler memleketlerinde defnedilinceye kadar görüntülerde bir değişiklik olmadı.

 

 

 

Türk Devleti ile Türk Bayrağı ile sorunumuz yok diyenler, her fırsatta sözde PKK bayrağına sarılıp gösteriler yaptılar. Bir yandan barış güvercinleri uçuruyorlar barış istiyoruz diyorlar, bu söylemlerini yine bu sözde bayrak altında yapıyorlar. Bütün bu olaylar resmen PKK propagandasıdır, PKK kendi iç hesaplaşması sonucu öldürülen kadınlar vasıtası ile Diyarbakır’da büyük bir gösteri yapmıştır…

 

 

 

Ne yapalım yani !!!

 

 

 

Yalan söylemlere mi inanalım yoksa gözlerimizle gördüğümüz gerçeklere mi?

Yazdır Paylaş
Diğer Hüseyin Hüsnü Çınar Yazıları
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım