Bu yazı 17 Ocak 2013, Perşembe 00:27:39 tarihinde eklendi. 1308 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Murat NARİNÇ - Köşe Yazısı


Vahşet’in Tanımı Nedir?

Birileri Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a ve medyaya, kanal kanal gezip Kürt sorunu çözümüne yönelik konuşanlara Fransa’da öldürülen üç Terörist kadının, on binlerce ailenin ocağına ateş düşüren PKK’nın kurucularından olduğunu yani terörist olduğunu hatırlatsın.
Vahşet’in Tanımı Nedir?

 

Açılım sürecini ve bölücü başı ile görüşmeleri kendilerine kamufle ederek, bebek katili, üç kadın Teröristi neredeyse sütten çıkmış ak kaşık, rahibe ilan ettiler. Terörü meşrulaştırdığınızın farkında mısınız.

 

O insanlar bebek öldürdü, o insanlar otobüste kızımızı yaktı, o insanlar dershane önünde öğrencilerimizi katledilmesine vesile oldu ,o insanların çirkin yüzünü temizlemeye çalışmak sizlere ne kazandıracak.

 

Bu bir vahşet diyorsunuz, otobüste molotofla yakılan kızımızın durumu vahşet değimliydi, dershane önünde patlatılan bombalar ölen öğrenciler vahşet değilmiydi, kaçırılarak kurşuna dizilen öğretmenler vahşeti yaşamadımı, ölen gencecik askerler, yetim kalan çocuklar vahşet değimliydi, sizlere göre vahşetin tanımı nedir?

 

Vahşet’in anlamını gelin terör mağdurlarına, şehit ailelerine sorun, vahşetin anlamını bütün detaylarıyla anlatsınlar size, eminim o zaman vahşetin ne anlama geldiğini anlayacaksınız gelmeyecekseniz ve sormayacaksanız lütfen susun sadece susun günaha girmeyin.

 

 

murat_narinc_74@hotmail.com

 
Yazdır Paylaş
Diğer Murat NARİNÇ Yazıları
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım