Şehit Aileleri, Gaziler,Aileleri ve Camiamızın DİKKATİNE…

Yıllardır www.sehitgazihaber.com olarak sizler için gecemizden gündüzümüzden çoluk,çocuğumuzdan fedakârlık ederek mücadele ettik,bu uğurda yapmadığımız iş,işlem karşımıza almadığımız makam kalmadı, Sayısını dahi hatırlamadığım Şehit Aileleri, Gaziler Aileleri ve Camiamızın sorunlarının çözümlenmesinde öncülük ederek sorunların çözümlenmesinde yardımcı olduk,

Ancak tüm bunlara rağmen illerin derneklerindeki yöneticilerin, delegelerin çoğunluğu Şehide, Gaziye, Ailelerine ve camiaya onurlarına, gururlarına sahip çıkmayan şehidin, gazinin ve ailelerinin hiçbir sorununu çözmeyen bir yönetime oy vererek (Büyük bir vebal alarak) tekrar üç sene görev verdi. Eğer ki seçim sürecinde bir çıkar uğruna oy veren olduysa Allah belasını versin, yazıklar olsun, diyorum sitemi erişime kapatıyorum. Bizden artık bu kadar. Allaha Emanet Olun.
Gazi İbrahim LALE
03.05.2015


BİLGİLENDİRME…

Sitemizi bundan böyle erişime kapatmış bulunuyoruz.

Başta 2. iş hakkı ile ilgili atamalar konusu olmak üzere, Şehit aileleri ve Gazilerle ilgili tüm soru ve sorunlarınızda Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinin ilinizde bulunan şubelerine, eğer onlardan herhangi bir bilgi veya yardım alamazsanız Genel Merkez ve Genel Başkan'a ulaşabilirsiniz.

Size memnuniyetle yardımcı olacaklarını, sorularınızı yanıtlayacaklarını, sorunlarınızı çözümleyeceklerini düşünüyoruz.

Genel Başkan Taner URAN

Cep: 0 535 978 52 82

Genel Merkez Telefon:

+90 312 431 2585
+90 312 431 4634
Fax: +90 312 431 4634

Sorunlarınıza ya da sorularınıza çözüm bulabildi iseniz ya da dernek şubeleri, Genel Merkez yönetimi veya Genel Başkanla irtibata geçmenize rağmen sizin sorunlarınızla ilgilenilmedi ise ya da sorularınıza yanıt verilmedi ise mutlaka aşağıdaki facebook yorum eklentisinden olumlu ya da olumsuz düşüncelerinizi detaylı olarak ilgili kişiyi de net olarak belirtmek sureti ile mutlaka iletiniz.

Genel Merkezin halen bir internet sitesi olmadığı için sizleri ancak bu şekilde yönlendirme yapabiliriz, Genel Merkez ve Genel Başkan'ın sorunlarınızın çözümünde kolaylıklar sağlayacağı ümidi ile esenlikler dileriz.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE İLGİLİ HABERLER VE DUYURULAR İÇİN; WWW.GAZİHABER.COM SİTESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ>>>