Bu haber 22 Nisan 2016, Cuma 14:46 tarihinde eklendi. 2029 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nerde kalmıştık...

Camiamızın Değerli mensupları derneğimizin İstanbul Avrupa yakası şubesinde 24 Nisan da seçim var.
Nerde kalmıştık...
Bu vesileyle bir kaç kelam etmek isterim.Gerek telefonla gerekse farklı iletişim araçlarıyla bazende ziyaretime gelen dostlar niye yazı yazmıyorsun görünmüyorsun diyorlar.Özel işlerimden dolayı bir yoğunluğum var ama Önder başkanın görevden alınmasından sonra bir çok kişi küstü morali bozuldu ama herkes gördüki dernek sanki bir ölü evi gibiydi o süreçte yeni başkan derneğe çok az geliyor diğer arkadaşlar bu yükü kaldıramayacak perşembenin gelişi çarşambadan belliydi.Budanan ağaç daha gür gelir şimdi oy kullanacak ellerini vicdanına koyacakmı yoksa yeni başkanı ne tür kriterlere göre seçeceğiz.Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır diye bir söz var 9 ayda yapılanlar ortadadır.Genç ,dinamik ,bilgi ve birikimi olan mülki ve askeri amirler ve erkanla ilişkileri iyi ,sevecen iyi bir aile babası sorun değil çözüm üreten bir kişilik Önder ÇELİK i destekliyorum.

 

Derneğin o eski hantal ve bakımsız görüntüsüne dönmemesi için bu bir şanstır.Adeta bir harebe terkedilmiş bir yer görüntüsünden güzel bir mekana dönüşmesinde Önder ÇELİK başkanın çok emeği vardır.3 yıl içinde yapılacak faliyet ve projeler hazır gerekli görüşmeler ve çalışmalar yapıldı.Yıllarca derneğin kapısını bilmeyen Gaziler ,Şehit aileleri ve Ordu vazife malülleri derneğe davet edildi kısmen ziyaret edildi.

 

Üst düzey bürokratlar komutanların ziyaretine gidildi. Onlarda iadeyi ziyaret yaptı.Kısacası hem camiamızı tanıttık hemde iyi bir şekilde temsil ettik şimdi birlik zamanı tabikide seçimden sonrada tüm üyelerimizin fikir ve projelerine ihtiyacımız var vakti müsait olanlar her zaman gelebilir ve ziyaretlere katılabilirler.

 

Gazi: Aşkın POLAT

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : Haber
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım