Bu haber 10 Şubat 2016, Çarşamba 11:56 tarihinde eklendi. 2303 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adana Şubesi Seçime Gidiyor

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Adana Şubesi seçime gidiyor.
Adana Şubesi Seçime Gidiyor
Daha önce Genel Başkanlık seçiminde mevcut yönetimi desteklediği için üyelerinin büyük tepkisi ile karşılaşan ve olağanüstü genel kurul için dilekçe bile toplanılan Adana Şube Başkanlığı nihayet seçime gidiyor. Duruşu ve çizgisi belli olan Adana Şube Başkanlığı üyelerinin başkan adayımız ve değerli Gazimiz Sn. Muhammet ÇETİN ve yönetimini iş başına getireceğine gönülden inanıyor, başarılar diliyoruz.

 
--------------------
Hamit YILDIZ
Gazi J. Yzb.
Gazihaber.com
 


Adana Şubesi Başkan Adayımız Gazi Muhammet ÇETİN'in açıklaması aşağıda sunulmuştur;

 

Ben Gazi Muhammet Çetin. 1997 yılında Hakkâri Fatih Özel Harekât Grup Komutanlığında görev yaparken Şemdinli ilçesi Ortaklar Karakolu mevkisinde yaralanarak Gazi oldum. 

 

Evli ve 2 çocuk babasıyım. 

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler  Şehit Dul ve Yetimleri deneğinin 17 yıldır üyesiyim.

 

Aynı zamanda Adana Orman Bölge Müdürlüğünde 2005 yılından itibaren  çalışmaktayım. Kutsal derneğimizdeki görevlerim disiplin kurulu asil üyeliği, yönetim kurulu yedek üyeliği ve en son olarak dernek başkan yardımcılığında bulundum. Benim de bulunduğum dernek  yönetim kurulunun çalışmaları ile aynı fikirde olamadığımızdan dolayı dernek 2.başkanlığından ve yönetim kurulundan istifamı sunarak görevlerimden ayrıldım. 

 

Mevcut yönetim kurulunun çalışmalarını izlemeye devam ettim ve önümüzdeki seçim döneminde de mevcut yönetimin dernek üyelerimizin beklentilerine karşılayamayacağı kanısına vardım. Bu vesile ile çok değerli arkadaşlarımızla görüşerek yönetim kurulu aday listemizi oluşturduk. Adana Şube Başkanlığı seçimlerinde yönetime talibiz.

 

İlkemiz adil ve şeffaf yönetim ile Gazilik ve Şehitlik onurunu korumak ve aziz milletimiz ile birlikte kucaklaşmak ve değerli üyelerimizin sorunları ile birebir ilgilenmek ve onların haklarını korumaktır. Bu vesile ile inşallah derneğimize hayırlı bir seçim olmasını temenni ediyor, tüm Gazi silah arkadaşlarımı ve aziz Şehitlerimizin ailelerini samimiyetle selamlıyorum. Seçim sonuçları ne olursa olsun biz  bir aileyiz. Allah her şeyden önce devletimize  ve milletimize zeval vermesin.

 

-------------------------------

Gazi Muhammet ÇETİN

05382991295

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım