Bu haber 03 Şubat 2016, Çarşamba 10:31 tarihinde eklendi. 3420 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit Yetimleri İnternet Sitemiz

Şehitlerimizin yetimleri için Şehit Yetimleri İnternet Sitesi acılacak
Şehit Yetimleri İnternet Sitemiz
Şehidimize, Gazimize Ailelerine Yetimlerine Sahip çıkmayan sorunlarıyla dertleriyle ilgilenmeyen dertlerini dinlemeyenler “Onlar kendini biliyor” lere onlara inat bu tür konulara onların deyimiyle 8 senedir Ailemde Şehit yada Gazi Olmamasına rağmen, koltuk merakım olmadan sırf Allah rızası için, Bu konularda doğru bir şekilde mücadele ediyorum, ve edeceğim yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.
 

Şimdiye kadar yapılanları Terör Şehit ve Gazileri için kurduğumuz ve 3600 asker,polis,korucu kamu görevlisi vb. şehitlerimizin bilgi ve resimlerinin olduğu site olanhttp://www.terorsehitleri.com/ ve Sakarya şehit ve gazihttp://www.sakaryasehitvegazileri.com/ ve yine Kastamonu Tosya’lı Gazi Fırat zorbaya yaptığımız http://www.gazifiratzorba.com internet sitelerimizden görüp inceleyebilirsiniz. Bundan sonrada bu camianın bir eksikliği olan Bu vatanın bölünmez bütünlüğü ve varlığı için korkusuzca mücadele ederek Şehit olan Evli güvenlik güçlerimizin geride bıraktıkları yetimlerine sahip çıkmak onların moral motivasyonunu arttırmak sorunlarına çözüm bulabilmek dertlerini dinlemek adına ne yapalım derken aşağıda listesi olan internet sitelerinin sahipleri arkadaşlarla birlikte onlara bir internet sitesi kurma fikri cıktı ve ilk adımıda attık. http://sehityetimi.com/ alan adını aldık

 

Şehit yetimleriyle alakalı internet sitemizi faaliyete geçirmek için özellikle siz değerli Şehit yetimlerimizin, Şehit Aileleri, Gaziler ve duyarlı dostlarımızın görüş önerilerini bekliyoruz. Lütfen Sizce nasıl bir internet sitesi yaparsak daha faydalı oluruz, içinde hangi bilgi, resim, video, taslak vb. gibi bilgiler olsa daha iyi olur bu konuda görüşlerinizi bizimle paylaşın sitemizi Mart 2016 açmayı planlıyoruz bu zamana kadar görüş önerilerinizi bekliyoruz.

 

Erdoğan ERDOĞAN erdogan787@hotmail.com

 

Bizim Yapmayı Planladığımız Sitemiz

 

---Şehit yetimi ve şehit güncel haberleri ve videoları sistemi

---Şehit yetimi kanun yönetmenlik hakları

---Fotoğraflar albümü

---Şehidimizin ve şehit yetimlerimizin kısa bilgi ekranı

---Görüş öneriler

---Şehit dernekleri iletişim bilgileri alanı

---Duyurular

---Köşe yazarları

---Ziyaretçi defteri

---Dilekçe Örnekleri

 

Sitemizi Destekleyen İnternet Siteleri

 

www.terorsehitleri.com

www.gazihaber.com

www.sehitgazihaber.com

www.sakaryasehitvegazileri.com

www.gazifiratzorba.com

www.gazi45radyosu.com

www.globaldizayn.com

www.millimucadele.com

www.gazisebahattin.com

www.vatandaegitim.com

www.sanliturkbayragimiz.com

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım