Bu haber 21 Kasım 2015, Cumartesi 19:25 tarihinde eklendi. 2873 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit Çocuğu Ozan Şahin Hayatını Kaybetti

Şehit çocuğu Ozan Şahin Hayatını kaybetti. Sevgili dostumuzu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Şehit Çocuğu Ozan Şahin Hayatını Kaybetti
Ozan Şahin Kimdir ? Bir insan. 1978 yılında Kayseri'de gözlerini dünyaya açmış Bir beden özrüne sahip %92 oranında, ağır özür grubunda ama yüreği sağlam, düşünceleri sağlam.Spinal Muscular Atrophy , nadir bir hastalık doktorlar öleceğini söylediler ama Ozan SAHIN hayati sonuna kadar yasamaya kararlıydı nede olsa ölüm herkes içindi...
 
 
 
Babasının subay olması nedeniyle güzel ülkemizin hemen hemen 60 ilini görmüş, ilk ve orta öğrenimini Ankara, Van ve Manisa Kırkağaç da tamamlamış. Lise eğitimini Elazığ ve Ankara'da tamamladı.
 
 
 
Gazi Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesinin İktisat bölümünü özründen dolayı yârim bırakmıştır. Buna rağmen kendini geliştirmekten alıkoymamış, İngilizceyi anadili gibi konuşan, bilgisayar üzerinde 3 boyutlu tasarımlar yapmış su anda yaklaşık 6 yıldan beri kendini müziğe adamış söz ve müzik yazmaya başlamıştır. 1994'de babası J.Kom. Kd. Bnb. Mahmut Şahin’i Bingöl'de çıkan çatışmada şahadet şerbeti içen binlerce vatan evladının arasına karışmıştır. 30 yıldan beri yaşadığı olaylar bunun üzerine baba yokluğu ve özür eklenince yüreğinden duygular şiir ve şarki olarak ortaya çıkmıştır. ''Kimi insanlar vardır, hayata engeller koyar kapıları kapatır. Ozan SAHIN gibi insanlar kapalı kapıları kilit olur açar.''
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım