Bu haber 19 Kasım 2015, Perşembe 13:45 tarihinde eklendi. 4200 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Manisa’lı Şehit Aileleri ve Gazilere Müjde

www.sakaryasehitvegazileri.com internet sitesi sahibi ve yöneticisi Erdoğan ERDOĞAN’ın mesajını sizler için yayınlıyoruz.
Manisa’lı Şehit Aileleri ve Gazilere Müjde
Yıllardır tanıdığım çalışmalarını bildiğim Manisa’lı Gazi Adnan KAYA Türkiye Gaziler Vakfı Manisa Şubesi Başkanı olmuştur. Gazi Adnan KAYA aynı zamanda Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneğinin Manisa Şubesi Kurucu yöneticilerinden ve daha sonrada görev almış yöneticilerindendir, bu dernekte görevde bulunduğu süreçte zaman, mekân gözetmeksizin üstün gayretle şehit ailelerimizin ve gazilerimizin sorunlarının çözümünde öncülük etmiş ve sonuca bağladığı bilinmektedir.

 

Ancak bu günlere geldiğimiz şu süreçte maalesef  Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneklerinin Genel Başkanlığının ve bazı şube Başkanlıklarının bu derneğe üye olan ve daha yeni istifa eden bir gazinin istifa dilekçesinde ifade ettiği gibi  “ şehit cenazesinde gülerek resim çekilenlerin, seçim sonrası bir Fatiha suresini çok gören, şehidinin bile cenazesinde olmayanların, Derneğin Kanatlı Hayvanları Koruma derneğinden daha etkisiz bir dernek haline geldiğini, ifade etmiş ve istifa etmiştir.  Yine işlerinin sadece sabah derneği açıp, kapatmak olarak gören şehitlere ve gazilere ve değerlerine sahip çıkmayan etkisiz bir oluşuma dönüştüğünden bu Türkiye Gaziler vakfı Manisa Şubesini kurduğu düşüncesindeyiz.

Son olarak Gazi Adnan KAYA ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileyerek, başarılar diliyoruz  ve inanıyoruz ki bundan sonra Manisa’lı şehit ailelerimiz ve gazilerin sorunlarına büyük bir kararlılıkla ilgilenecek ve çözüm yollarını tespit ederek sonuca ulaştıracaklardır, Manisalı tüm şehit aileleri ve Gazilerinin Türkiye Gaziler Vakfı Manisa Şubesine üye olmalarını tavsiye ediyorum.

 

Erdoğan ERDOĞAN
www.sakaryasehitvegazileri.com ve www.terorsehitleri.com
İnternet siteleri sahibi ve yöneticisi

 

Ayrıca vakıf yeni kuruluş aşamasında olduğundan İhtiyaçları olabileceğinden, maddi durumu iyi olan hayırseverler Vakıfla irtibata geçebilirler.

 

İrtibat:

Şube Başkanı Gazi Adnan KAYA – 0 537 935 85 56

2.Başkan Gazi Aydın KURŞUN  -  0 541 457 19 74   

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım