Bu haber 17 Kasım 2015, Salı 13:24 tarihinde eklendi. 3380 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gazi Gökhan DOĞAN’dan zehir zemberek istifa dilekçesi

Gazi Gökhan DOĞAN’ın zehir zemberek istifa dilekçesini sizler için yayınlıyoruz.
Gazi Gökhan DOĞAN’dan zehir zemberek istifa dilekçesi

TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ                                                        
ADANA ŞUBE BAŞKANLIĞINA

 

            Aynı amaç uğruna faaliyet gösteren bu derneğimiz faaliyet gösterdiği alanlardan çıkarak kin, nefret ve dalalet içine giren yöneticelerin, şehit cenazesinde gülerek resim çekilenlerin, seçim sonrası bir fatiha suresini çok gören ve masalarda göbek atan şehit annelerinin, işlerinin sadece dedikodu üzerine yürütenlerin ve kendi çıkarları doğrultusunda kullananların Sayın Baskanım Gazi Ersin GÜLUÇAR' ın emeklerini hiçe sayanların ve bir oda da hizmet verirken koca bir yere taşıyan insanın Ankara da dernekten atılmasına el kaldıranların şehidinin bile cenazesinde olmayanların  olduğu bu hususta; Bizler bağımsızlığımız, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, bayrağımızın ilelebet dalgalanması, Cumhuriyetimizin bekası için inançlarımız uğruna görevlerimizi yerine getirdik ve getirilmesi için mücadele eden bireyleriz. Bu iki hususta derneğimiz Kanatlı Hayvanları Koruma derneğinden daha etkisiz bir dernek haline gelmiştir.

          Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Türk ordusu mensubu olup savaşta veya görev başında sakatlanan gazileri ve şehit ailelerini temsil eden, merkezi Ankara 'da bulunan dernektir. Kamu yararına çalışan dernekler statüsünde bulunan derneğin bu şekilde basiretsiz hale gelmesi şahsımı son derece  rahatsız etmektedir. Kökleri 1915 yılında kurulan Malulini Guzata Muavenet Heyeti'ne dayanan oluşumun Genel sekreterlik görevinden tut delegeliğime kadar severek hizmet verdiğim ilk aşkım  Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği' nin  Adana Delegeliğinden ve Üyeliğinden gönüllü olarak istifa ediyorum.

          Bilgilerinize arz ederim.

 

                                                                                         Gökhan DOĞAN

                                                       Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği

                                                                               Adana Şubesi Delegesi ve Üyesi

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım