Bu haber 15 Ekim 2015, Perşembe 16:58 tarihinde eklendi. 1391 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye’nin En Büyük Esnaf Bulma Platformu

Türkiye’nin En Büyük Esnaf Bulma Platformu
Tüm kategorideki esnafları arayıp bulabileceğiniz Türkiye’nin en büyük esnaf arama platformu esnaf bul ; hemen hemen her kategoride esnaf bilgilerini ve projelerini içeriyor. Türkiye’nin 81 ilindeki tüm esnafların iletişim ve meslek bilgilerini barındıran firma rehberi projesi günden güne büyümeye devam ediyor.

 

Sağlık, gıda, teknolojiden tutun da freelance işlere hatta Türkiye genelinde burs verenlere kadar erişebileceğiniz site de Türkiye’nin her mecrasından esnaflara ulaşmak mümkün.

 

Bilindiği üzere; yüksek rekabet gerektiren günümüz ticareti, büyük işletmeler ve mağazalar tekelinde bulunmakta esnaflarımızın ticari varlığını ve sürekliliğini kısıtlamaktadır. Tam da bu nokta da devreye giren hizmet; esnaflarımızın maddi anlamda ayakta durmasını sağlayacak tek olgu, esnaflarımızdan hizmet almış kişilerin sanal ortamda bırakacağı yorumlar,tavsiyelerdir.

 

Bu amaca hizmet etmek amacıyla açılan site esnaflarımızı hem kaliteli iş yapma fırsatına ulaştırıyor hem de uygun fiyatlı işlerle müşterileri sevindirmeyi ve buluşturmayı amaçlıyor.

 

Bildiğiniz üzere günümüzde hemen hemen bütün iş yükünü sanılanın aksine büyük işletmeler değil daha küçük ve kolay olarak ulaşabileceğimiz esnaflar sağlamaktadır.

 

Ancak ihtiyaç ve talepler konusunda artık internetin yoğun olarak kullanılması sebebiyle gözler daima büyük işletmeler de olmaktadır. İnterneti yoğun olarak kullanamayan esnafları ve müşterileri bu platformda ortaklaşa payda da buluşturmak adına düşünülen bu platform; şu anda Türkiye’nin en  büyük esnaf bulma platformudur.

 

81 il bazında Türkiye’nin her köşesindeki projelerinizi ya da işlerinizi istediğiniz esnaflardan teklifler alarak, hem uygun hem de en kaliteli şekilde çözümlendirebileceksiniz…

 

Basit ve kullanışlı bir arayüzüne sahip olan platform, bünyesinde birde forum barındırıyor.

 

Hemen hemen her alanda esnaflara erişebileceğiniz sitede hem kişisel işleriniz, hem de işletmeleriniz için oldukça faydalı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

 

Hali hazırda çalışmaları devam etmekte olan bir android uygulama hizmetiyle mobil hayata da adım atmaya başlayacak olan platform; tüm esnaf ve vatandaşlarımız için oldukça büyük ve güvenli bir ortam sağlamaktadır.

 

Geçmişte çalıştığınız tüm büyük firmaları bir kenara bırakarak, ülkemizin tüm esnaflarıyla çalışıp hem yerli sermayeyi korumak hem de işi uzmanına uygun fiyattan yaptırmak için siteyi mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz.Gaziantep web tasarım firması Globaldizayn.com'un geliştirdiği proje çok iyi yerlere geleceğe benziyor. Proje ile ilgili bilgilere globaldizayn.com'dan ulaşabilirsiniz.

 

 

          Unutmayınız ki, platform günden güne çığ gibi büyümekte ve gelişmektedir. Vakit kaybetmeden esnaf veya proje sahibi olarak yer alın; bir adım önde olun! Siteye bu linkten ulaşabilirsiniz; www.esnafbul.com

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım