Bu haber 05 Ekim 2015, Pazartesi 22:30 tarihinde eklendi. 2061 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit Cenazesinde Selfie Çekinmesi'ne Tepki

Gaziantep Şube Başkanı Hasan Basri YILMAZ ve Yönetim Kurulu Erzurum Şehit ve Gazi Derneği Başkanı ve yönetim kurulu'nun Erzurum’lu şehidin naaşı defnedilirken selfi çekinmesi ve bu fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasına tepki gösterdi.
Şehit Cenazesinde Selfie Çekinmesi'ne Tepki
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şubesi Başkanı Hasan Basri Yılmaz ve Yönetim Kurulu şu sözlerine yer verdi.

Erzurum Şube Başkanı Recep AKGÜL ve Yönetim Kurulu üyelerinin şehit cenazesinde yapmış oldukları selfiyi kınayıp kınamamayı iki gün boyunca düşündüm ve bu yazıyı kaleme almayı uygun gördüm. Çünkü kınama ve tenkit aklı selim ve dürüst insanların yanlış yaptıkları zaman uyarma amaçlı yapılan bir harekettir. Ama bu selfi bilinçli ve kasıtlı yapılmıstır. Onun için insanlıktan nasibini almamış bu insanları tenkit ve kınamayı kaydadeğer görmüyorum. Görmememin nedeni ise Sayın Genel Başkanımızın bu olaya ne tepki vereceğini merak ettiğim içindir. Üstelik Genel Merkezimiz bu olayı kınamayarak Erzurum Şube Başkanımızı ödüllendirmiştir. Biz Gaziantep Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak Ankaraya gidip Mecliste onurlu gazilerimizin Nurlanmış Şehitlerimizin haklarını aradığımız için sayın Genel Başkanımız görülen luzum üzerine Gaziantep şubesini kapatma kararı aldı. Acaba Nurlanmış Şehitlerimizin Naaşının önünde sevinç gösterisi şeklinde poz veren Erzurum Şubesi hakkında ne karar verecektir merakla bekliyoruz. Acaba Erzurum Şubesi bunu yaptığı için genel merkez tarafından ödüllendirilecekmidir. Kamuoyuna, Gazi ve Şehit Ailelerine duyurulur. Saygılarımla

Gaziantep Şube Başkanı Hasan Basri YILMAZ ve Yönetim Kurulu

 

Erzurum Şehit ve Gazi Derneği Başkanı ve yönetim kurulu Erzurum’lu şehidin naaşı defnedilirken selfi çekindi ve bu fotoğrafı sosyal medyada paylaştı... Haberi için TIKLAYIN

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım