Bu haber 11 Haziran 2015, Perşembe 08:27 tarihinde eklendi. 1403 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hukuka Güveniyorum!

Değerli arkadaşlarım yazmış olduğum yazılarımdan da anlaşılacağı üzere haksızlıklara, saygısızlığa , kayıtsızlığa, bölücülüğe karşıyım.
Hukuka Güveniyorum!
Herkes gibi benimde kırmızı çizgilerim var. Daha öncede  gazihaber aracılığıyla Mecliste yaşamış olduğum elimdeki Bayrağımı polislerin alması  olayını  sizlerle paylaşmıştım.   (http://www.gazihaber.com/haber/5541/mecliste-gazinin-bayragina-el-koydular.html

 

      Olay tarihi 13 Ocak 2015. Bu zamana kadar ben sürekli CHP ve MHP’den Mecliste yaşadığım üzücü olayı kınamalarını istemiştim. Her hafta Meclis e-mail adreslerine mail yolluyorum, faks çekiyorum. Bu yaşadığım olayı kınayın diyorum. Bir cevap yok.  En sonunda 08 Nisan 2015 tarihinde dayanamadım artık. Çok üzülüyorum. Bilgi edinme kanununa istinaden sordum. Şu zamana kadar yazılı/sözlü geri dönüş yok. 

         Sözün özü , Türkiye Cumhuriyeti laik demokratik sosyal bir hukuk devletidir. Çok şükür. Bunun için ben bütün yolları denedikten sonra son çarem  hukuka  başvurmak oldu. Belki bu davam kabul edilmeyecek ama ben tepkimi gösterdiğim için kendimle gurur duyuyorum ve vicdanen rahatım. Şimdi  benim neden bu yola başvurduğumu sayın Genel Başkanlar düşünsün… 

 

 

 

         Saygılarımla arz ederim.  

Güneydoğu Gazisi Tarkan YILGÜN

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım