Bu haber 30 Mayıs 2015, Cumartesi 23:26 tarihinde eklendi. 1194 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Terör Örgütüne Prim Yaptırmaktan Vazgeçin

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin'in basın açıklaması aşağıda sunulmuştur.
Terör Örgütüne Prim Yaptırmaktan Vazgeçin
52 ncisini düzenlediğimiz mevlid programın da evlatlarımız için içimiz kan ağlarken; kanunların altına sığnarak siyasi parti kimliği altında elini kolunu sallayarak dolaşan eli kanlı insanların sözde ülkede huzur içinde yaşayacaklarını beyan etmeleri bizleri kahretmektedir. şehitlerimizin kemikleri sızlamaktadır. çözüm süreçi altında söylemleri devam etmekte, çözüm süreçi altında 3 günb önce ağrıda bir korucumuzun şehit edilmeside çözüm sürecinin bir parçasımıdır? çözüm süreci denilerek şehit sayısı artmakta analar ağlamkta çocuklar yetim kalmaktadır. pkk kolu olnan hdp nin bir an önce vatan toprakları üzerinde serbestçe dolaşmaları engellenmeli ve bu parti içindeki terör örgütü ile ilişkili olanların bir an önce cezalandırılmalıdır. siyasi kimlikleri altına sığınanların zırhlarının kaldırılmalı en kısa zamanda idam cezası geri getirilerek idam cezası uygulanmalıdır.
 
 
 Biz şehit ailelerini gazilerimizi, vatanını, bayrağını sevenleri rahatsız etmekte, onurumuzu kırmakta, boyunumuz bükük gezmekteyiz.
 
 
Çanakkalede vatanımızın bütünlüğü için canlarını veren 15 yaşından 70 yaşına kadar vatanımızın dört köşesinden çanakkaleye gelerek şehit olan şehitlerimizin kemikleri sızlamaktadır. onların cesaretini gösteremediğimiz için bizlere hesap soracak olan şehitlerimize nasıl hesap vereceğimiz bizleri düşündürmektedir. çocuklarının başına kına yakarak cepheye yollayan analarımız ın yüzüne nasıl bakacaksınız. onlar analar ağlamasın diye vatan üzerinde oynanan oyunlara boyun eğmediler. vatanı böldürmediler.
 
 
 Çözüm süreci diye pkk terör örgütünü hdp üzerinden sevimli, melek yüzlü bir terör örgütü gibi göstermelerine ve terör örgütüne prim yaptırmaktan vazgeçin.
 
 
Aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimi zi rahmetle anıyor. saygılar sunuyorum.
 
 
 
Mümine Ersin
Yön.Kur.Bşk
 
    
 
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım