Bu haber 25 Mayıs 2015, Pazartesi 00:55 tarihinde eklendi. 1436 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gazi 45 Radyosundan Teşekkür Plaketi

Gazi 45 Radyosu ve internet sitesi sahibi değerli Gazimiz Adnan KAYA'nın sitemize iletmiş oldukları mesajı sizler için yayımlıyoruz.
Gazi 45 Radyosundan Teşekkür Plaketi
Değişen yüzümüz ve yeni sitemizle, Gazi 45 Radyosu ve İnternet sitesi olarak, tekrar siz değerli camia dostlarımızın karşısındayız. 
 
 
 
Hiç bir zaman haksızlıklara göz yummayacak, yanlışlıklara taviz vermeyecek, bizi biz yapan haberlerimizle, en güzel ve en doğru bir biçimde camiamıza hizmet etmeye devam edeceğiz.
 
 
 
Çıktığımız bu ulvi ve güzel  yolda, yazarlarımızla ve kadromuzla en güzel şekilde bilgi akışı için çaba göstereceğiz.
 
 
 
Bu hizmet yarışında yeni sponsorumuz, Prosmed Medikal oldu. 
 
 
 
Gazi 45 Radyo muza ve İnternet sitemize verdiği destekten dolayı, ayrıca malul gazilerimize ve vazife malulü arkadaşlarımıza verdiği kaliteli sağlık hizmetlerinden ötürü,  Sayın Cem İlker BÖLÜKBAŞI na bir hizmet plaket ve anısı sunmayı uygun gördük.
 
 
 
 
 
Malul Gazi yazarımız Savaş YÜCEL aracılığıyla, Prosmed Medikale ve sahibi Sayın Cem İlker BÖLÜKBAŞI na,  hizmet anı ve plaketimizi sunduk.
 
 
 
Prosmed Medikale;  Camiamıza yaptığı hizmetler ve sitemize verdiği sponsor desteğinden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.
 
 
 
Malul Gazi
Adnan KAYA
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım