Bu haber 18 Mayıs 2015, Pazartesi 13:11 tarihinde eklendi. 1632 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Daha yeni başlıyoruz!

Sitemizi kapattığımız zaman kahkaha ile gülerek, sevinçlerinden ne yapacaklarını şaşıranların yanında, aldığım yüzlerce telefonda ağlayan Şehit yetimlerine ne demeli...
Daha yeni başlıyoruz!
Artık gülme sırasının Şehit aileleri ve Gazilerde olduğunu düşünüyorum.
 

Ve mücadelemiz daha yeni başlıyor.
 

Tüm Şehit aileleri ve Gazilere buradan seslenmek istiyorum. Bulunduğunuz il ya da ilçedeki dernek şubelerine mutlaka üye olun. Şunu asla unutmayın ki, sizleri hakkı ile temsil etmeyen şube başkanı ve yönetimlerini değiştirecek güç sizin elinizde. 

Gücünüzün farkına varın!

 

Tamamen koltuk kaygısı ile sizin değil kendi düşüncelerini sandığa yansıtan dernek yönetimlerini uğurlama vakti artık geldi. 

Dernek yönetimlerindeki değişim şube başkanlıkları ile devam edecek.

İşini düzgün yapmayan, Şehit aileleri ve Gazileri hakkı ile temsil etmeyen, koltuk kaygısında olan şube yönetimlerine yol göründü... Ya çalışır, makamınızın hakkını verir, temsil ettiğiniz insanların hassasiyet ve taleplerine uygun kararlar alırsınız ya da hakkı ile dolduramadığınız o makamları bırakıp gidersiniz.

 

Tercih sizin.
 

Bizi takip edin...
 

Not: Bulunduğunuz il ya da ilçedeği şube başkanlıkları ve yönetimleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak için bana 24 saat ulaşabilirsiniz; 0 532 165 07 17
 

İbrahim LALE

Malul Gazi

Sehitgazihaber.com Sitesi Genel Yayın Yönetmeni

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım