Bu haber 16 Mayıs 2015, Cumartesi 20:42 tarihinde eklendi. 1510 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bizim başımız kel mi?

Değerli Şehit aileleri, Gazi arkadaşlarım ve Gazi haber okuyucuları öncelikle saygılarımı sunarım.
Bizim başımız kel mi?
Biraz önce sayın Portakalın Ana haber bültenini izlerken şok oldum. Hemen fotoğrafını çekip sizlerle bu konuyu paylaşmaya karar verdim.  Haber aynen şöyle. ‘’Başbakan Şoför esnafına ‘’ÖTV’’ müjdesi verdi.’’

 

Kendi kendime dedim ki Sayın Başbakanım bizim başımız kel mi? Bizler yıllardır bir kereye mahsus  ÖTV’siz araç almak istiyoruz. Fakat bir türlü buna yanaşmıyorsunuz. Şimdide seçime 26 gün kala şoför esnafına müjde veriyorsunuz.

 

Helal olsun şoför esnafına.  İnşallah bana bazıları  haklarını helal ederler. Gazihaber’de haber yapmıştım, linke tıklayın   lütfen. Halen kulağımda o söz   çınlıyor. Hakkımı helal etmiyorum.   http://www.gazihaber.com/haber/5561/hakkimi-helal-etmiyorum.html

 

Henüz daha gerek Kocaeli Valiliğine gerek Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığına yapmış olduğum şikayet dilekçemin sonucu gelmese de bulunduğum yerdeki bütün belediye araçlarına kamera sisteminin takılması benim sayemde olduğu için çok mutluyum.

 

Şoförü de Allaha havale ediyorum. Gözünü toprak doyurur diyorum. Çünkü 20 tane oturacak koltuk varsa da inanın 2 katı ayakta yolcu taşıyorlar. İnmek istesen de zor iniyorsun. Buna keza 2 yada o an kaç kişiyse Gaziyi, Şehit Ailesine taşımaya burun kırın ediyorsun. Ayıp , çok ayıp. gururla , onurla taşıyanlara saygım sonsuz onu da belirteyim.

 

Son söz olarak Taner URAN’a bir şeyler söylemek istiyorum. Benim Genel Başkanım olabilmeniz için Tüzüğünüzde yazanı yapmanız ve bunu kendinize görev olarak bilmeniz gerekiyor. İzninizle görevinizi bir kez daha Gazihaber aracılığıyla hatırlatıyorum.  "Askerlik mesleği­ne ilişkin ortak anıları yaşatmak, üyelerin onurunu korumak, haklarını savunmak, hayat şartlarını düzeltmek, sosyal ve kültürel hizmetlerde bulunmak, aralarında dayanışma sağlamaktır.’’

 

Empati yapıyorum sayın başkan, kendimi sizin yerine koyuyorum. İnanın sabahı Başbakanlık kapısına dayanırdım.  Neden mi? Bizim başımız kel mi?

 

Saygılarımla arz ederim.  

 

Güneydoğu Gazisi Tarkan YILGÜN

 

(http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/basbakandan-otvsiz-arac-mujdesi/101107)

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım