Bu haber 30 Nisan 2015, Perşembe 22:34 tarihinde eklendi. 2327 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güle, güle sana Taner uran güle güle

02 Mayıs 2015 Cumartesi günü Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinin 15.Genel Kurul seçimleri yapılacaktır. Secimi inşallah, Allahın izniyle önce camiamız Hüdaverdi MERCAN, Hamit YILDIZ ve ekibi kazanacaktır. Çünkü artık delegeler Şehitlerimiz, gazilerimiz ve Aileleri için laf değil icraat yapacaklara oy verecektir. Hüdaverdi MERCAN, Hamit YILDIZ ve ekibi bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sonuna kadar destekleyeceğim.
Güle, güle sana Taner uran güle güle

Hüdaverdi MERCAN ve ekibi secim çalışmalarında kısa zamanda oy versin oy vermesin ayırmaksızın 35 şubeyi ziyaret etti. Ziyaretlerinde bu davaya ne kadar önem verdiğinin en büyük göstergesi olarak yapacakları ve çalışmalarıyla ilgili secim kitapçığı hazırladı ve her gittiği yerde projelerini anlatarak adeta bir sözleşme gibi kitapçıkları herkese dağıttı, delegelerin ve camianın eline en büyük delil olarak ileride bunları inkâr etme şansı vermemek için bu kitabı dağıttı. Hüdaverdi MERCAN, Hamit YILDIZ ve ekibi göreve geldikten sonra şundan eminiz ki bu projeler tek tek gerçekleşecektir.

 

Gelelim Mevcut Başkan Taner URAN’a bu secim sürecinde iki aydır ziyaret ettiği şube sayısı Hüdaverdi MERCAN’ın çok arkasında şube ziyaretlerinde ortada anlattığı vaat ettiği hiçbir yazılı bir şey yok çünkü hiçbir projesi hiçbir çalışması yok olamazda

 

o yetenek yok ama ne yeteneği var, muhalifleri dernekten arttırır telefonla arar tehdit eder, kendine itaat etmeleri için her şeyi yapar bunu çok iyi yapar hatta bunlardan dolayı hakkında açılan davalar bellidir.   Üstüne üstün birde çıkmış bir internet sitesinde duygu sömürüsü yapıp bizlere hakkını helal etmiyormuş, etmesen etme ne hakkın varda hakkını helal etmiyorsun, 11 senedir hangi şehit yakının, gazinin sorununu haletlinde konuşuyorsun asıl ben sana beni Ankara Şubeden attırmak için yaptıklarından dolayı hakkımı helal etmiyorum. İNŞALLAH delegeler Cumartesi günü “DEĞİŞİME” evet diyecek ve sana bay bay diyecek. Güle, güle sana Taner uran güle güle

 Gazi İbrahim LALE

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım