Bu haber 29 Nisan 2015, Çarşamba 22:57 tarihinde eklendi. 1974 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Neden Gazi Hüdaverdi MERCAN?

Evet, sevgili dostlar 02 Mayıs cumartesi günü Genel merkez seçimleri yapılacak 11 yıldır, Göreve devam eden bir yönetim var, ama maalesef görevinin gereklerini yapmayan görev bilincinde olmayan haklarımızı ve onurumuzu koruyamayan başarısız bir yönetim var.Üyelere tepeden bakan şubeleri kapatmak için denetleme kurulundaki gazileri zorlayan hala kendini askerde sanarak camia fertlerini emrindeki askerler sanan bir genel başkan var.
Neden Gazi Hüdaverdi MERCAN?
Bir gaziye ki o gazi camianın fertlerinin sesi olmuş birçok kişi haklarını ve gelişmeleri onun editörlüğünü yaptığı sitede öğrenmiştir, evet o Gazi İbrahim LALE canımız kardeşimizdir Üyeliğe kabul edilmeyişi Genel merkezi eleştirmesidir.
 
 
 
Çalışan fenalığa vakit bulamaz. Hz. Ali(Ra) ne güzel söylemiş “Boş oturan ise fenalıktan kurtulmaz” demiş Camianın onlarca sorunu varken pkk  illeti şımartılmış baş tacı edilmişken bir çok olayda sessiz kalan genel başkan seçim üzeri meydanlara çıkmış kendini destekleyen site aracılığı ile kendi ayağına sıkarak gözbebeğimiz Gazi Hamit YILDIZ’ı adeta düelloya davet etmiş üstüne üstük sen ancak sallamayı bilirsin diyede kendini kişiliğini  ortaya koyan bir üslup kullanmıştır. Bu meydan okumaya kayıtsız kalmayarak Sayın Hamit YILDIZ 2.başkan olarak nasip olursa görev yapacaktır.
 
 
 
Şimdi gelelim yazının başlığına nedenmi? Camia fertlerine tepeden bakmadığı için Hüdaverdi MERCAN nedenmi mütevazı oluşu, camianın sorunlarına ve mevzuata hâkim oluşu ve sorunlarıyla sonuna kadar ilgileneceği ve onurlarını yere düşürmeyeceğinden Hüdaverdi MERCAN
 
 
 
Bu uğurda 2,5 yıllık bir hazırlık yaptığı için ve camianın sorunlarını bir kitapçıkta topladığı için Hüdaverdi MERCAN Değişim için, başarı için
 
 
 
Şimdi görev şube başkanlarına ve delegelere düşüyor. İnşallah Genel merkez değişirse şubeler yeni projelerle artık kendi yağıyla kavrulacak kiradan kurtulacak hatta kira gelirleri olacak.
 
 
 
KÖTÜLERİN KAZANMASI İÇİN İYİLERİN SEYİRCİ KALMASI YETERLİDİR. Bunu unutmayalım
 
 
 
Aşkın POLAT
 
Terör Gazisi
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım