Bu haber 29 Nisan 2015, Çarşamba 20:14 tarihinde eklendi. 1947 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sonuna kadar arkanızdayım

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanlığı seçimleri bu hafta sonu 02 Mayıs Günü Ankara’da yapılacak, İnşallah secimi Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve ekibi kazanacak.
Sonuna kadar arkanızdayım

Hüdaverdi Mercan ve Ekibinin Yaklaşık 2,5 senedir verdikleri bazen ve halen birlikte verdiğimiz mücadelenin sonuna geldik. Son bir aydır da yoğun secim atmosferi içinde yaklaşık 7 bin km yol gidilerek 35 şube ziyaret edildi, tüm şube ziyaretlerinde yapılacaklarla alakalı secim kitapçıkları dağıtıldı. Ziyaretlerin olumlu geçtiği düşüncesindeyim, öyleki secim kitapçığını inceledikten sonra son derece memnun ve gurur duyan delegeler, olduğunu biliyorum. İnşallah bu memnuniyet sandığa yansıyacak ve delegeler şehit aileleri ve gaziler için “DEĞİŞİME” Evet diyeceklerdir, “DEĞİŞİME” Evet diyerek ayaklar altına alınan onurlarının ayağa kaldırılmasına vesile olacaklardır, Ben buna yürekten inanıyorum.

 

Özellikle son 4–5 senedir gelişen olayları biliyorsunuz, Habur süreci, Açılım tantanası, Akil adamlar, Teröristlerin boy gösterileri, Şanlı Bayrağımıza yapılananlar şehitlerimiz, gazilerimizin Ailelerinin ayaklar altına alınan onurları, gururları özellikle son 4-5 yıldır maalesef zirve yaptı, şehitlerimiz geldi, Taner uran ve yönetimi bir kez olsun çıkıp ulusal basına kınama mesajı vermedi, vermediği gibi benim kendisini Facebooktan istifaya davet etmemden sonra, bana ulaşamayınca sağımdaki, solumdaki insanları aradı, bir dernek şubesinin yönetimindekileri gece vakti arayarak ağza alınmayacak sözler söylediği, bilgisi telefonla tarafıma iletildi, bana ders vermek beni durdurmak için bu konuya o kadar kafa taktı ki hatta Denizli ‘de yapılan şubeler toplantısında benden bahsederek ö sözleri söylemediğini iddia ederek bana dava açacağını bana telefonuma mesajlar atarak söyledi, ama yaşananlar maalesef gerçek olduğu için dava açamadı, hatta daha’da ileri giderek, çalıştığım yerdeki kurum amirimi aradı şikayet etti ama gereken cevabını aldı.

 

Daha fazla geriye gitmeden bir iki örnek verelim. Kasım 2014 tarihinde Ankara’nın göbeğinde Ankara Büyükşehir Belediye Şoförü İki eli ve ayağı olmayan Gazi Yılmaz YİĞİT’e Hakaretler ederek ağıza alınmayacak sözler söyledi, Gazimiz adeta gaziliğinden ötürü aşağılandı, tüm bunlar yapılırken bu süreçte Taner uran ve yönetimi hiçbir şekilde resmi bir başvuruda bulunmamış ve basına açıklama yapmamış ve gazimizin yanında olmamıştır. Ankara’nın göbeğinde Gazimize yapılan hakaretlere kayıtsız kalmıştır, Gazi Hüdaverdi MERCAN, Gazi Hamit YILDIZ, Gazi İbrahim LALE ve benim ısrarlı girişimlerimizle Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK Genel Anlamda tüm Gazilerden özür dilemiştir. Yine Ankaranın Göbeğinde bir Gaziye Tuvalet yıkatılmıştır, Taner uran ve ekibi yine çıkıp açıklama yaparak Gazimize sahip çıkmamıştır, gündeme gelmesini ve çözümlenmesini Gazi Hüdaverdi MERCAN, Gazi Hamit YILDIZ, Gazi İbrahim LALE’ler sağlamıştır. Taner uran muhalif Şubeleri kapatarak muhalif Gazilerde dernekten artırarak yâda engelleyerek (örnek: Gazi İbrahim LALE) yıldırmaya çalışmıştır, ancak Taner URAN Diyarbakır’a Terörist Annelerine ziyarete giden bir şube Başkanı hakkında hiçbir işlem yapmamıştır,(Yaptıysa da camiaya açıklanmamıştır) Maalesef terörist annelerine giden şube başkanı ve üyeler el üstünde tutulmuş ama şehit aileleri ve gaziler için gece gündüz kendinden fedakârlık yaparak çalışan üyeler üyelikten çıkarılmıştır, yâda engellenmiştir. Maalesef bu olumsuzlukları arttırmak mümkün son olarak “İllerindeki şehit Aileleri ve Gazileri Temsil eden DELEGELER Şehitliği, şehidin, Şehit Ailesinin, Gazinin, Gazi Ailesinin ve Camianın Adeta ayaklar altına alınan onuru ve gururunu tekrar ayağa kaldırmak için” “DEĞİŞİME” evet deyin ve Gazi Hüdaverdi MERCAN ve ekibine oy verin.

 

Ben şahsım Gazi Hüdaverdi MERCAN ve ekibine şimdi olduğu gibi, inşallah göreve geldiklerinden de sonra 8 yıllık bilgi ve tecrübelerimle sonuna kadar gece gündüz yanlarında olacağım, secim kitapçığında verilen sözlerin yerine getirmesi için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

 

 

 

Erdoğan ERDOĞAN

www.terorsehitleri.com ve www.sakaryasehitvegazileri.com Siteleri kurucusu ve sahibi

 

www.gazifıratzorba.com sitesi kurucusu ve editörü

 

 

Gazi Yılmaz YİĞİT’e Ankara’da Yapılan Hakaretin videosu: https://www.youtube.com/watch?v=QvZ0azogKMk Melih GÖKÇEK’in Özür videosu: http://www.izleten.com/watch/bveL8lKwaZ2/melih-gokcek-gazilerden-ozur-diledi

 

Ankara’da Tuvalet yıkatılan Gazinin Videosu: http://www.izleten.com/watch/row1k_PztPk/ankarada-2-gazi-vakasi-gaziye-tuvalet-temizletiyorlar

 

Diyarbakır’a Yapılan ziyaret haberi: http://www.haberler.com/turkiye-harp-malulleri-gaziler-sehit-dul-ve-6201456-haberi/

 

 

Denizli’deki Şubeler Toplantısındaki konuşmalar video: https://www.youtube.com/watch?v=Dv65azdXUjE

 

Konuşmanın 30 dakikasından sonra benim hakkımda bu sözleri söylemektedir.

 

Adapazarı şube başkanımız burda biliyorsunuz sizin orda bir adam var ne şehit ailesi ne gazi güya ben seni çok severim. (Suçluluk Psikolojisiyle Şube Başkanına doğru ) güya ben şehit babası olarak sana hakaret etmişim. böyle abuk subuk şeyler yazıyor. yahu biz kızsak bile haddimizle kızarız. görevimiz ilgili şeyse görevimiz igili neyse onu söyleriz. ama bir şehit anasının bir şehit babasının kalbini kırmak istemeyiz yani. ama bunları kullanıyor adamlar. yani sen ne şehit annesisin sen ne bir gazisisn. senin amacın ne ? sen ne yapmak istiyorsun ? eğer sen bize hizmet etmek istiyorsan burda hizmet eden kurum var , sen kurumun önüne neden taş koyuyorsun ? senin amacın ne ? bunlarla uğraştık. artık biz bunlarla uğraşmak istemiyoruz. Demektedir.

 

 

Evet, Ben Şehit Yakını ve Gazi değilim Ancak Şehidim, Gazim Bayrağım için vatanım için hukukun içinde yapamayacağım hiçbir şey yok, çünkü şehitler, gaziler ve aileleri için ne yapılsa azdır düşüncesindeyim, Bunları yapmak için illa şehit yakını yada gazi olmaya gerek yoktur, Şehitlik gazilik kimsenin tek elinde bir olgu değildir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Sırf Allah rızası için, karşılıksız mücadeleme sonsuza kadar devam edeceğim.

 

 

NOT: Şimdiye kadar yaptığımız faaliyetlerimizle alakalı yukarıdaki internet sitelerimizden bilgi edinebilirsiniz.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım