Bu haber 29 Nisan 2015, Çarşamba 00:40 tarihinde eklendi. 1942 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkana Müjde; Davete İcabet Ediyorum

Geçtiğimiz günlerde yayımladığımız yazımızda yönetim aday listemiz ile ilgili bilgilendirme yazısını çarşamba günü yayımlayacağımızı belirtmiştik. Bugün yönetim aday listemizle ilgili olarak önemli bir bilgilendirmeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Başkana Müjde; Davete İcabet Ediyorum

Aldığımız kararla, Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN'ın yönetim aday listesinin tamamını, Genel Başkan Taner URAN listesini açıklayınca yayımlamayı uygun gördük.

 

Çünkü şeffaflık karşılıklı olmalı değil mi sayın Başkan?

 

Eğer herhangi bir çekinceniz yoksa ve listenizden bizim gibi eminseniz, direkt ilan etmeniz halinde biz de yönetim, denetim ve disiplin kurulu aday listemizi derhal açıklayacağız. 

 

Geçtiğimiz günlerde Genel Başkan bir haber sitesinde yer alan açıklamasında; "O kadar biliyosan çık ve başkan adayı ol boyunun ölçüsünü görelim, ama sen karıştırmayı iyi bilirsin akabinde sallamayı"demişti. Hatta biraz daha hakaretin düzeyini arttırarak; "Taşeron olma, aday ol ki sırf laf üreten değil iş yapmak isteyen biri olarak karşımıza çık." demişti. Bizde atalarımızdan gelen anlayış davete icabet gerektirir. Görevinde 1 haftadan kısa bir süre kalan bir Genel Başkanın bu son isteğini yerine getirmemek bize yakışmazdı. Madem bu kadar ısrar etti, bugün buradan kendisine aldığımız kararın müjdesini vermek istiyoruz. Evet listemizin baştan 2 kişisi aşağıda sunulmuştur. Devamında göreceği isimleri de gördüğünde oldukça şaşıracağına eminiz.

 

Yönetim, denetim ve disiplin kurulu aday listesinde yer alacak arkadaşların projelerin ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için çalışacak sağlam karakterli ve haklarında en ufak tereddüt oluşturmayacak kişilerden oluşması geri dönüşümde etkili olmuştur. Asla akıllardan çıkarılmamalıdır ki, önemli olan seçimi kazanmak değil, seçimi kazandıktan sonra size güvenen ve itimat eden kardeşlerimin yüzünü kara çıkartmamaktır. Bu ekiple Allah'ın izni ile çok güzel projelere imza atacağımıza inancım tamdır. Allah şimdiden hayırlı uğurlu etsin. Saygılarımızla. 

 

Genel Başkan Adayı: Gazi Hüdaverdi MERCAN

II. Başkan Adayı: Gazi J. Yzb. Hamit YILDIZ

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım