Bu haber 28 Nisan 2015, Salı 00:33 tarihinde eklendi. 1772 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Açılışlarımıza Seni de Bekleriz

Değerli Şehit aileleri ve Kahraman Gaziler, Yalnızca Kahraman Gaziler diyorum, çünkü benim için bu vatan ve bayrak uğruna vazifesini icra ederken görevi nedeni ile yaralanan herkes Gazidir.
Açılışlarımıza Seni de Bekleriz

Aynı zamanda savaşa iştirak eden muharip görev alan, hasbelkader yaralanmadan savaştan dönen cengaverler de Gazimizdir. Kimisi asayişte, kimi tatbikatta kimi de terörle mücadelede, kimi de savaşa katılan ve Gazi olan bu Kahraman Vatan Evlatlarına Kahraman Gaziler demek benim için şereftir.

 

Malumunuz üzere Şehit aileleri ve Gaziler için ümit ışığı olan 2 Mayıs 2015 Genel Merkez seçimlerine 1 haftadan daha kısa bir süre kaldı. Ben ve ekip arkadaşlarım sizlere tamamen şeffaf bir şekilde Şehit Aileleri ve Gaziler için yapacağımız projelerimiz ile hedeflerimizi anlatırken aynı zamanda zamanı geldiğinde bizden hesap sorulabilmesi için seçim kitapçığı da hazırlayarak sizlere alenen beyan ettik. 

 

Biz bu projelerle bile kendimizi sınırlamazken, Genel Başkan çıkmış bu projelere 4 trilyon kaynak gideceğini ve bu projelerin asla gerçekleşemeyeceğini söylemiş. 

 

Ey Genel Başkan!

 

Bizim seçim kitapçığında belirttiğimiz tüm gelirleri Şehit aileleri ve Gazilere verilecek sinema filmi projemiz dahi 4 trilyondan fazla bütçe gerektiriyor. 

 

Sen o koltuğun hakkını vererek kendini Şehit aileleri ve Gaziler için bugün ne yaptım? Yarın ne yapabilirim? sorularını kendine sorarak arge çalışmaları ile sürekli yükselen bir gelişimi hedeflemiş olsaydın bugün çok büyük projelere imza atmış bir Genel Başkan olarak karşımızda duruyor olacaktın.

 

Ancak ne yazık ki şube ziyaretlerinde de öğrendiğimiz kadarıyla bırak proje geliştirmeyi şubelerin bile gerçekleştirmek istedikleri projelerin önünde set oldun.

 

Bugün bir internet sitesi bile olmayan Genel Merkez yönetiminin başındaki kişi olarak Allah rızası için 2 dakika başını ellerinin arasına koy ve yıllardır ben bu görevde ne yaptım diye kendi kendine sor. 

 

En azından giderayak bizde bıraktığın intiban güzel olsun. Bizim derdimiz sen değilsin. Bizim derdimiz Şehit yetimleri. Bizim derdimiz eli nasırlı Şehit annemin göz yaşları... Bizim derdimiz Gazi olmasına rağmen elinden tutan ve bilgilendiren olmadığı için senelerdir emekli olamamış Vatan evlatları.

 

Bu camia sana senelerce şans verdi. Artık dere geçilirken at değiştirilmez senaryoları da bitti. 

 

O koltuğun hakkını veremedin Başkan...

 

Şimdi çıkmışsın tüzükte açık olarak belirtilmesine rağmen üst kurul delegesi sayıları ile ilgili Şube Başkanlarını yanlış yönlendirerek 1 oyun derdine düşmüşsün. Yok bu uygulama yanlış denilince de o eski tüzük diye açıklama yapmışsın. Zahmet olmazsa aç bir internet sitesi de yayımla tüzüğü derneğin üyeleri dernek tüzüğünün son halini görebilsin.

 

Düşünebiliyor musunuz ne haldeyiz?

 

Bu arada Genel Başkan bugün senin hayal dahi edemediğin bu projeleri biz gerçekleştirdiğimiz gün açılışlarımıza seni de bekleriz...

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım