Bu haber 24 Nisan 2015, Cuma 11:20 tarihinde eklendi. 1408 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kütahya Şubesi Ziyaret Edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, Kütahya Şubesi Başkanı Asım OKAT ve yönetimini makamında ziyaret etti.
Kütahya Şubesi Ziyaret Edildi
Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN, göreve gelinmesi halinde gerçekleştirilecek projeler ile hedefleri anlatarak hazırlanan seçim kitapçığından teslim etti.Kütahya Şubesi Başkanı Asım OKAT'ın davaya bakışı ile başarılı çalışmalarını her zaman taktir ettiğini belirten MERCAN, Genel Merkez yönetimi değişikliği ile birlikte Şube Başkanlarının artık baskı ve yıldırma politikalarından kurtularak rahat bir nefes alacaklarını, Şehit aileleri ve Gazilere hizmet yolunda Genel Merkez olarak yapılabilecek ne varsa Şubelerin emrinde hareket edeceklerini deklare etti. Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkarı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım