Bu haber 23 Nisan 2015, Perşembe 11:59 tarihinde eklendi. 1311 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Uşak Şubesi Ziyaret Edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ve beraberindeki heyet, Uşak Şubesi Başkanı Nezih BÖREKÇİ ve yönetimini makamında ziyaret etti.
Uşak Şubesi Ziyaret Edildi

Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN, göreve gelinmesi halinde gerçekleştirilecek projeler ile hedefleri anlatarak hazırlanan seçim kitapçığından teslim etti. Başta şube Başkanı olmak üzere tüm yönetiminin Uşak Şubesinin bugünkü konumuna gelmesinde göstermiş oldukları emekler için sonsuz teşekkür ettiklerini dile getiren Genel Başkan adayı MERCAN, Genel Merkez yönetimine geldiklerinde şubelerin her sorununu kendi sorunu bilen, bütün Şehit aileleri ve Gazilerin hizmetkarı olarak çalışacak ve görev yapacak bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini bildirdi.

Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkarı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım