Bu haber 21 Nisan 2015, Salı 17:57 tarihinde eklendi. 1859 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit ve Gazi Dergisi Projesi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN projelerini açıklama'ya devam ediyor.
Şehit ve Gazi Dergisi Projesi

ŞEHİT VE GAZİ” DERGİSİ PROJESİ;

Yönetim değişikliğinin gerçekleştirilmesinden itibaren bütün dernek şubelerinin temel gelir kaynaklarına kavuşabilmesi ve kendi ayakları üzerinde durabilmelerinin sağlanabilmesi için, içeriği dernek Genel Merkezi ile şubelerden aylık olarak gönderilen veriler dikkate alınarak sağlanan, aylık olarak çıkarılacak “Şehit ve Gazi” dergisinin ilk sayısı 2015 yılı sonuna kadar çıkarılacaktır. Dergiler yıllık abonelik sistemi ile çıkarılacak olup, dernek şubeleri aldıkları reklam ve dergi satışlarından elde edecekleri gelirler ile şube giderlerini finanse edebileceklerdir. Derginin Ankara’da en uygun maliyetle çıkarılabilmesi ve profesyonel bir dergi olması için, gerçekleştirilecek fizibilite etüdü çalışmalarında bütün şubelerin öneri ve fikirleri dikkate alınacaktır. Hâlihazırda hiçbir dernek ya da vakıf ile ilgisi olmamasına rağmen, Şehit aileleri ve Gazilerin adlarını kullanarak dergi çıkaranlar ile de, en etkin şekilde mücadele edilerek, yasal müracaat yollarına gidilecektir.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım