Bu haber 21 Nisan 2015, Salı 13:33 tarihinde eklendi. 1573 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul Avrupa Yakası Şubesi Ziyaret Edildi

"İstanbul Avrupa Yakası Şubesi" Ziyaret edildi. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayı Hüdaverdi Mercan ve beraberindeki heyet, İstanbul Şube Başkanı Önder ÇELİK ve yönetimini makamında ziyaret etti.
İstanbul Avrupa Yakası Şubesi Ziyaret Edildi

Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN, göreve gelinmesi halinde gerçekleştirilecek projeler ile hedefleri anlatarak hazırlanan seçim kitapçığından teslim etti. Gazi Önder ÇELİK'e yeni görevinin hayırlı olması dileklerini ileten MERCAN; "İstanbul Şube Başkanlığında görevine başlayan değerli Gazimiz Önder ÇELİK ve yönetiminin göreve gelir gelmez canla başla çalışmaya başlamaları her türlü takdirin üzerindedir.

Secim beyannamesi hakkında bilgilendirme yaptı, mercan ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul’a daha büyük ve ihtiyacı karşılayan bir dernek binasının yakışacağını söyledi şube başkanı önder çelikten bu konuda girişimleri olduğunu öğrenince mutluluğunu dile getirdi.

Genel Merkez yönetimine geldiğimizde İstanbul Şube Başkanlığının giderlerini finanse edebilmesi için 1 büfenin gelirlerini İstanbul Şubesine tahsis edeceğiz. Şimdiden gerçekleştirecekleri projeler ve Şehit aileleri ile Gazilere yapacakları hizmetler için kendilerine teşekkürü borç bilirim." dedi.

Oy versin ya da vermesin, seçim sonrasında tüm şubelerin hizmetkârı olarak çalışacaklarını dile getiren Gazi Hüdaverdi MERCAN, seçim kitapçığında yer alan hususların gerçekleştirilmesi noktasında büyük bir gayretle çalışacaklarını dile getirerek, herkesin seçimden sonra kitapçıkta belirtilen hususların takipçisi olmaları gerektiğini bildirdi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım