Bu haber 20 Nisan 2015, Pazartesi 07:42 tarihinde eklendi. 1628 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit ailelerinden, Simav’a teşekkür ziyareti

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, Dernek faaliyetlerini yürütmekte olan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinden, bir önceki dönem eski Belediye Başkan Yardımcısı Diş Hekimi Dr. Hüseyin Simav’a, Atatürk Bulvarı üzerindeki muayenehanene sinde teşekkür ziyareti.
Şehit ailelerinden, Simav’a teşekkür ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa/Turgutlu Şube Başkanı Gazi Üsteğmen Turgut Gürkaş, beraberinde ki Şehit babaları Hüseyin Zorlubaş, Hüseyin Uykan, Halil Yıldız, Gazi Cemal Aktaş ve Şehit Kardeşi Ahmet İlter ile birlikte bir önceki dönem eski Belediye Başkan Yardımcısı Diş Hekimi Dr. Hüseyin Simav’ı, muayenehanene sinde ziyaret ederek görev yaptığı dönemde Şehit ailelerine verdiği desteklerinden ötürü teşekkür belgesi takdim etti.

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa/Turgutlu Şube Başkanı Gazi Üsteğmen Turgut Gürkaş ziyaretle ilgili olarak eski Belediye Başkan Yardımcısı Diş Hekimi Dr. Hüseyin Simav’a; “Belediye başkan yardımcılığı görevinde bulunduğunuz dönemlerde Şehit ailelerimize ve gazilerimize yakınlığınızla her türlü desteği verdiniz. Desteklerinizden dolayı şahsım vede bütün şehit ailelerimiz ile gazilerimiz adına teşekkür ediyorum. İşlerinizde kolaylıklar, hastalarınıza da acil şifalar diliyorum.”dedi. 

 

Teşekkür belgesini alırken duygulandığı gözlenen eski Belediye Başkan Yardımcısı Diş Hekimi Dr. Hüseyin Simav ziyaretten ve teşekkür belgesini almaktan son derece mutlu olduğunu belirterek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa/Turgutlu Şube Başkanı Gazi Üsteğmen Turgut Gürkaş’a; “Şimdiye kadar aldığım en anlamlı ve en değerli belge olarak bu belgeyi muayenehane’nemin veya evimin en müstesna yerinde saklayacağım. 

 

Bu dernek sadece sizlerin değil hepimizin, Türk milletinin derneğidir. Bu derneğin faaliyetlerinden dolayı biz sizlere özellikle teşekkür ediyoruz. Mensubu olmanızdan dolayı bizim için ayrı bir yeriniz var. Sizlere hizmet etmek bizlerin görevi biz öyle kabul ediyoruz. Ayriyeten yapılmış ekstradan hiç bir şey yok. ALLAH çalışmalarınızda başarılar göstersin. ALLAH bir daha bu milleti Şehit ve Gaziyle sınamasın. ALLAH hepimize birlik bütünlük versin inşallah.”dedi. 

HABER: Ahmet İLTER

 

 

 
 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım