Bu haber 10 Nisan 2015, Cuma 21:20 tarihinde eklendi. 1070 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gelir ve Giderlerin Online Takip sistemini kuracağız

Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi Mercan ve yönetiminin göreve geldiklerinde yapacakları Proje/Hedef/Faaliyetler ve yasal düzenlemelere ilişkin, Genel Merkez olarak yapacakları çalışmaları açıklamaya devam ediyor. 2015 Mayıs Seçimlere kadar her hafta en az iki Proje/Hedef/Faaliyet ve Yasa Çalışması faaliyetleri açıklanacaktır.
Gelir ve Giderlerin Online Takip sistemini kuracağız
GELİR VE GİDERLERDE TAM BİR ŞEFFAFLIK SAĞLANACAKTIR;
 
Genel merkeze ilişkin bütün gelir ve giderler Genel merkez resmi internet sayfasından online olarak takip edilebilecek, tam bir “şeffaflık ilkesi” hayata geçirilecektir. Türkiye’nin ve Dünyanın neresinde olursa olsun, Genel Merkeze bağış yapanlar dahil herkesin, gelirler ile bağışların nerelere harcandığını net olarak görebileceklerdir. Genel Merkez kartvizitleri arkasına; “Derneğimize yapacağınız bağışları Genel Merkez resmi internet sayfamızdan takip ederek, kayıt altına alınıp alınmadığını ve nereye harcandığını kontrol edebilirsiniz.” İfadesi yer alacaktır.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım