Bu haber 08 Nisan 2015, Çarşamba 20:56 tarihinde eklendi. 1133 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Genel merkez ve Şubelere Kurumsal İnternet sitesi kurulacak

Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi Mercan ve yönetiminin göreve geldiklerinde yapacakları Proje/Hedef/Faaliyetler ve yasal düzenlemelere ilişkin, Genel Merkez olarak yapacakları çalışmaları açıklamaya devam ediyor. 2015 Mayıs Seçimlere kadar her hafta en az iki Proje/Hedef/Faaliyet ve Yasa Çalışması faaliyetleri açıklanacaktır.
Genel merkez ve Şubelere Kurumsal İnternet sitesi kurulacak
Göreve geldiğimizde Genel Merkezin İnternet sitesi Haber Ajanslarında olduğu gibi örneğin www.iha.com.tr ve illere göre ajansın www.iha.com.tr/ankara-haberleri tek taslak üzerinden internet sitesi yapılacaktır.  Şuan İtibariyle halen 40 ilde şubesi olan 17 Temsilciliği ve yaklaşık 10 bin üyeye sahip Genel Merkez’in internet sitesi yoktur. Göreve geldiğimizde Kurumsal Profesyonel bir internet sitesini en kısa sürede hayata geçireceğiz.
 
 
 
Kurulacak internet sitesi ile örneğin www.sehitvegazi.com alan adı üzerinden her şube ve temsilciliğimize örneğin www.ankara.sehitvegazi.com  gibi aynı taslak üzerinden alan açılacak ve internet sitesi olmayan şubemiz kalmayacak, Şubelerin sitelerinin kullanımı kendilerine verilecek,yaptıkları faaliyet ve duyuruları buralarda yayınlayabileceklerdir,şuan internet sitesi olan şubeler bu sitelerinde devam etmek istemeleri durumunda mevcut internet siteleri ne’de devam edebileceklerdir.
 
.
 
Kurulacak internet sitemizde Şehitlerimiz/Gazilerimiz başlıkları adı altında mevcut bazı şubelerimizde olduğu gibi kurumsal olarak, Kahramanca mücadele ederek Şehit ve Gazi olan fedakâr vatan evlatlarımızın unutulmaması ve derneklerimizi ziyaret edemeyenlerin şehitlerimizi ve gazilerimizi bilmesi için(şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimizin kendilerinin) istemesi şartı ile internet sitemizdeki Şehitlerimiz/Gazilerimiz veri tabanına aktarılacak ve bu vesile ile unutulmalarının önüne gececeğiz. 
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım