Bu haber 04 Nisan 2015, Cumartesi 22:16 tarihinde eklendi. 1028 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Genel Başkan adayı projelerini açıklamaya devam ediyor

Mayıs 2015’te yapılacak olan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel kurul seçimleri için Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi Mercan ve yönetiminin göreve geldiklerinde yapacakları Proje/Hedef/Faaliyetler ve yasal düzenlemelere ilişkin, Genel Merkez olarak yapacakları çalışmaları açıklamaya devam ediyor. 2015 Mayıs Seçimlerine kadar her hafta en az iki Proje/Hedef/Faaliyet ve Yasa Çalışması faaliyetleri açıklanacaktır.
Genel Başkan adayı projelerini açıklamaya devam ediyor
Göreve Geldiğimizde YASA ÇALIŞMALARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE VE ÇÖZÜMLENMESİNE ÖNCELİK VERİLECEK TALEP VE SORUNLAR;
 
 
 
* Yasal düzenleme yapılması için çalışacağımız; Şehit anne ve babalarına ayrı, ayrı bağlanan maaşların en az asgari ücret seviyesine çekilmesi.
 
*  Yasal düzenleme yapılması için çalışacağımız;  Sakatlık derecesine bakılmaksızın 15 yılda tüm Gaziler ve Ordu Vazife Malullerinin emekli olabilmeleri hakkının tanınması.
 
* Yasal düzenleme yapılması için çalışacağımız;  Ordu Vazife Malullerinin her türlü ortez, protez ve diğer iyileştirici araç ve gereçlerin alımında katılım payından muaf tutulması.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım