Bu haber 28 Mart 2015, Cumartesi 10:43 tarihinde eklendi. 1281 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eski Genel Başkan'dan Anlamlı Ziyaret

1998-2000 yılları arasında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanlığı yapan Emekli Pilot Albay Gazi Tuncay DİKİCİ uzun aradan sonra uzak kaldığı derneğe yeniden gelerek Ankara Şube Başkanı Gazi Üstüner MİDİLİÇ ve Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN'ı ziyaret ederek yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.
Eski Genel Başkan'dan Anlamlı Ziyaret

Sürekli takip ettiği dernek ve dernek faaliyetlerine uzak kalmasına rağmen etkin ve itibarlı bir dernek anlayışının yeniden hayata geçirilmesi için ciddi bir çaba sarf eden Üstüner MİDİLİÇ ve Hüdaverdi MERCAN'ı takip  ettiğini çalışmalardaki kararlı ve azimli duruşun takdire şayan olduğunu belirten DİKİCİ, Genel Başkan Adayı Hüdaverdi MERCAN ile tanışmak istediğini bu görüşme sonrasında MERCAN'ın gayet donanımlı ve bilgi sahibi olmasından dolayı çok memnun olduğunu Mayıs 2015 tarihinde yapılacak Genel Kurulda başarılı olacağına inandığını ve sonuna kadar kendisine destek olmak için gereken her şeyi yapacağını belirtti.

Artık yeni bir vizyonun gerektiğini belirten DİKİCİ itibarını kaybeden derneğin yeni bir anlayışla şahlanacağına ve hak ettiği saygın yere geleceğine inandığını belirterek üye aidatını ödemediği gerekçesiyle bir eski Genel Başkanın üyelikten çıkarılmasının böyle güzide bir camiaya yakışmadığını Hüdaverdi MERCAN'in Genel Başkan olması durumunda yeniden üye olarak şahsen Genel Merkeze geleceğini söyleyerek, yakasına rozetini MERCAN'ın takmasını istedi.

Sıcak bir ortamda geçen görüşmede Eski Genel Başkan Tuncay DİKİCİ'nin  bilgi ve birikimine her zaman ihtiyaçları olduğunu belirten MERCAN, üye olup olmasına bakılmaksızın herkesin başlarının üzerinde yerlerinin olduğunu ve derneğin kapısının herkese açık olduğunu belirtti.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım