Bu haber 26 Mart 2015, Perşembe 20:06 tarihinde eklendi. 1225 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hüdaverdi Mercan Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Adayımız Gazi Hüdaverdi Mercan Projelerini açıklamaya devam ediyor.
Hüdaverdi Mercan Projelerini Açıklamaya Devam Ediyor
DERNEK ŞUBE SAYISI ARTTIRILARAK ŞUBEMİZ OLMAYAN İL KALMAYACAK;
 
Göreve geldiğimizde Ülkemizde içişleri bakanlığı dernekler masası verilerine göre 260 (Asker, Polis, Korucu vb.) dernek  vardır İleride Genel Merkeze muhalif olup olmayacağı gibi yersiz tereddütlere bakılmaksızın Türkiye çapında dernek şubelerinin arttırılmasına yönelik olarak çalışmalara ağırlık verilecek ve derneğimizi camiamızın Aynı kaderi paylaşan tüm mensupları için cazibe merkezi haline getirerek Aynı kaderi paylaşanların tek çatı altında toplanması ile toplam üye sayımızı 1 yıl içerisinde 50.000 seviyelerine çıkarmak ve her ilde şube açmak ana hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
 
PARTİLER ÜSTÜ BİR ANLAYIŞLA YÖNETİM VE CAMİANIN HASSASİYETLERİNİN DİLE GETİRİLMESİ;
 
Göreve geldiğimizde Şehit aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malullerinin partiler üstü bir anlayışa sahip Milli manevi değerleri oldukça yüksek seviyede güzide bir camia olması sebebi ile Genel Merkez olarak yönetim anlayışımızda vatan haini olmayan bütün siyasi partilere eşit mesafede olmak sureti ile camiamız için faydalı olabilecek çalışmalara imza atan bütün siyasi partileri taktirle karşılayacak, takdir edecek bir Genel Merkez yönetimi iş başına gelecektir. Her fırsatta ülke çapında yayın yapan Görüntülü TV Kanallarında Ulusal Yazılı ve görsel medya Ajanslarına Genel Başkan ya da görevlendireceği II. Başkan tarafından camiamızın hassasiyetleri, isteklerini, çözüm önerilerini büyük bir açıklıkla dile getirilecek, camiamızın onurlu duruşu örnek seviyede temsil edilerek camiamızla ve üyelerimizle ilgili yaşanan güncel olay ve yaşanan sorunlara sessiz kalınmayacaktır.
 
BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ İMKÂNI SAĞLANACAKTIR;
 
Göreve geldiğimizde Migros, Tansaş, Carefour A101-BİM-KİPA KOÇTAŞ, TEKZEN vb. kurumsal büyük alışveriş merkezlerinin genel merkezleri ile gerekli anlaşma ve sözleşme yapılarak, dernek üye kimliği ibrazı halinde indirimli alışveriş yapılabilecek imkân ve olanaklar sağlanacaktır. Ayrıca şehirlerarası otobüs taşımacılığı yapan ulusal firmaların genel merkezleriyle görüşülerek camiamıza ve üyelerimize indirimli bilet uygulanması için anlaşmalar yapılacaktır.
 
YASA ÇALIŞMALARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLMESİNE VE ÇÖZÜMLENMESİNE ÖNCELİK VERİLECEK TALEP VE SORUNLAR;
 
 
5- Devlet övünç madalyası verilenlere madalya maaşının bağlanması.
 
 
6- Hastanelerde öncelikli yararlanılmasına ilişkin uygulamada var olan sorunların çözümlenebilmesini teminen Sağlık Bakanlığı ile gerekli görüşme ve yazışmalar yapılacaktır.
 
7- Şehit aileleri, Gaziler ile Harp ve Vazife Malullerinin MKE’den temin edeceği ithal tabancalardan vergi, gümrük vs. muafiyetinin sağlanması için gerekli görüşmeler yapılacaktır.
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım