Bu haber 19 Mart 2015, Perşembe 12:39 tarihinde eklendi. 1979 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Devlet Personel Başkanlığından Duyuru

Devlet Personel Başkanlığının 17 Mart'da yapılan atamalara ilişkin 18 Mart'da bazı hak sahiplerinin atandıkları yerlerde değişiklik olmasına ilişkin duyurusu aşağıda sunulmuştur.
Devlet Personel Başkanlığından Duyuru

Bilindiği üzere şehit yakını, gazi ve gazi yakınlarının atama kurası 17 Mart 2015 tarihinde Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU’nun da katılımları ile gerçekleştirilmiştir.

 Bahse konu atama kurası, Noter tarafından da kayıt altına alınmıştır.

 Atama kurası sonuçları Salonda bulunan hak sahiplerine bildirilmiş, aynı zamanda Devlet Personel Başkanlığı’nın internet sitesinden de hak sahiplerinin ve diğer ilgililerin erişimine açılmıştır.

 Devlet Personel Başkanlığı’na ulaşan sınırlı sayıda hak sahibi, kura töreninde ekrana yansıyan atama sonuçları ile internette yayımlanan atama sonuçları arasında farklılık bulunduğu konusunda Başkanlığımıza uyarıda bulunmuşlardır.

 Bunun üzerine yapılan teknik incelemede, Noter tarafından kayıt altına alınan verilerin internet ortamına aktarılmasında bazı hak sahiplerinin atandıkları kurum açısından hata oluştuğu tespit edilmiştir.

 Bahse konu teknik hata, Noter kayıtları esas alınarak 18 Mart 2015 Çarşamba günü saat 10:00 itibariyle giderilmiş, Noter tarafından kayıt altına alınan atama verileri Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinden yayımlanmaya başlanmıştır.

 Bu listeler esas alınarak kamu kurum ve kuruluşlarına atama teklif yazıları gönderilmiştir.

Şehit yakını gazi ve gazi yakınlarının atanması ile ilgili olarak hak sahiplerinin Devlet Personel Başkanlığı internet sitesindeki Noter kayıtları esas alınarak yayımlanan verileri dikkate almaları, başka haberlere itibar etmemeleri hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sehitgazihaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
email
EN ÇOK OKUNANLAR
yol durumu
Ücretsiz Seyahat Kartı Tasarımını Nasıl Buldunuz?
Beğendim, çok güzel olmuş
Beğenmedim, beklentilerimden çok uzak bir tasarım